Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglócsizma választás. Ez jó?

Lovaglócsizma választás. Ez jó?

Figyelt kérdés

Eddig edzőcipőben lovagoltam,de az oktatóm azt mondta,hogy inkább vegyünk egy lovaglócsizmát.Szerintetek ez jó,vagy ha nem,akkor tudnátok mondani nekem?Előre is köszönöm

klp.hu/termek/203



2014. jún. 1. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak cipő. Vegyél ilyet, de ne gumiból, hanem bőrből.

[link]

+ mellé vegyél egy chapset és akkor olyan lesz, mintha csizma lenne,megtartja a bokádat is.

[link]


Én ebben a kombinációban lovagolok és hobbira teljesen jó.

2014. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. jún. 1. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok cipő és chaps párti, a csizma jobb számomra. Arról nem is beszélve, hogy a linkelt termékek árából már csizmát is lehet venni nyugodtan.

Én 6 éve nyúzok egy bőr csizmát, pedig Decathlonból van (igen, onnan :) ). Napi szinten használom, télen nyáron. Jó pár ezer km benne van már és még csak kopva sincs. 19.000-ért vett ugyanilyet asszonykám tavaly, annak sincs baja. kopp-kopp-kopp

2014. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gumi lovaglócipőben lovagolok:) szerintem praktikusabb mint a bőr.
2014. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy gumi lovaglócsizmám, de se a bokámat nem tarja, se semmit. Télen hideg, nyáron meg bepállik benne az ember lába. Istállómunkára, lómosásra, dagonyázásra jó.


A lábszárvédő nem életbevágó, elég a cipő, de mondjuk én fűzőset vennék, mert abban biztosan nem lötyög a lábad (ha esetleg alacsony lenne a lábfejed).

Ha vennél lábszárvédőt is, inkább csizmát vegyél helyette, szerintem. Ha sokallod az árát, használtan is vannak szépek, én pl. 15 ezerért fogtam ki egy olyan hibátlan Böröcz csizmát, ami újonnan 65 ezerbe kerül.

2014. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!