Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki úsztatott már lovat?

Ki úsztatott már lovat?

Figyelt kérdés

És hogyan? Nyeregben, szőrén, ruhában, fürdőruhában esetleg meztelenül, egyedül vagy csoportosan?

Kinek hogy sikerült, milyen élmények születtek?


2014. jún. 15. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Csakis szőrén, már ha nem akarod taccsra vágni a nyergedet. Fürdőruhában. Csoportosan. Isteni volt! :-)
2014. jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 x) ***** válasza:

Itt van a Tisza a közelben, nyáron gyakran lemegyünk úsztatni. De mindenképpen figyelni kell, hogy biztonságos legyen, ne horgásszanak a közelben, fokozatosan mélyüljön a part, stb. Nem hiányzik, hogy a ló beleakadjon az eldobált szemétbe, vagy megszúrja egy otthagyott horog. Természetesen szőrén, fürdőruhában a legélvezetesebb. De kényszeríteni sosem szabad, ha belemegy akkor belemegy, ha nem akkor nem. Nem minden ló szereti, vagy max ha az összes többi ló bent van, ő is belemegy. Meg ha nem a hátán ülsz, csak mellette úszol nagyon vigyázni kell, hogy ne kerülj alá és ne ússz túl közel hozzá.

De egyébként felejthetetlen élmény, én nagyon szeretem bár a lovam picit víziszonyos, sokat kell várni mire bele mer menni. Le szoktam először mosni csak úgy kézzel, hogy érezze milyen jó a víz.

2014. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de a Tisza melyik részén lehet lovat úsztatni? Hová szoktatok járni? Nincs túl messze a Tisza tőlünk, egy komolyabb túrával elérhető, szívesen szerveznék egy ilyen úsztatós bulit, csak nem tudom, melyik részre szabad és érdemes menni.
2014. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!