Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek? (Kérdésed túl...

Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kinéztem egy lovat a neten.Az igazi álom lovam egy probléma van:a neve.Volt egy elképzelt név a fejemben de hát a kiválasztottnak neve van ráadásul eléggé rossz.Oké,hogy a ló a fontos én is tudom de mégsem jó hallani ha valami "hányás" nevet ejtenék ki a számon ha szólítom.Szerintetek nem lehet megváltoztatni ha elkezdem úgy szólítani megjegyzi vagy valami?És ha nem akkor hozzá lehet szokni a rossz névhez gyorsan?

A válaszokat köszi:)



2014. jún. 20. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy hívod, ahogy akarod, majd megszokja. De ez a legnagyobb probléma? Még nem is láttad a lovat. Attól, hogy mit írnak róla és hogy a fotókon esetleg szépen mutat, még érhet meglepetés, nem kicsi.
2014. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kipróbáltad és még mindig álla a csodaló képed, akkor ne a neve legyen, amit visszatántorít. Amikor az útlevelet átiratod a nevedre, akkor kérvényezheted a ló átnevezését is, de a régi neve is benne marad.

Ha nincs jelölve (sütés vagy chip), akkor a jelölésnél bemondasz egy nevet és az kerül az összes papírjába.


Amúgy a ló hamar megszokja az új nevét, a miénknek se volt a kupecnél csak sütése, mi elneveztük, aztán a csikóbélyegzésiből kiderült az igazi neve. A papírjait mi kértük le az új névvel, de benne van az is ami a csikóbélyegzésin szerepel.

2014. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a ló amelyiken lovagolok mikor oda került Pandinak hívták (mondjuk nekem tetszett ez is) de az edzőmnek nem így Léna lett d hallgat rá többé-kevésbé.
2014. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!