Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam oldalán egy nagy...

A lovam oldalán egy nagy duzzanat jelent meg ami még nem volt ott tegnap! Nagyon aggodok! Valaki sejti mi lehet?!

Figyelt kérdés
Hossz ugy kb. 5 cm magassága a duzzanatnak kb. 2 cm
2014. jún. 22. 18:55
 1/5 anonim válasza:
Használsz sarkantyút? Tegnap lovagoltál? Mennyire használod a sarkad? Van a ló közvetlen környezetében bármilyen kiálló tárgy?
2014. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem valami csípés lesz az és pár nap alatt elmúlik
2014. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem s csípés miatti ödéma. Egy ampulla Calcimusc-ot simán adhatsz neki.
2014. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt rajta nemrég, bekentem neki lóbalzsammal, és elmúlt pár nap alatt. Valami megcsípte.

Illetve lehet, hogy fekvés közben megnyomta, de annak is kell kell szívódnia.

Ha megnyomogatod, és nem fájlalja, akkor kend be valami hűsítő cuccal, és el kell múlnia, ha pedig rosszabbodik, akkor hívj állatorvost.

Az is lehet, hogy azért olyan nagy a csípés, mert allergiás, ha adsz neki kalciumot, jót tesz ;)

2014. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mai napra nagyobb lett... :/ Adtam neki kálciumot rem most majd lemegy!Köszi a tanácsokat! :)
2014. jún. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!