Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van hozzá helyem, és elő...

Van hozzá helyem, és elő tudok teremteni mindent ami csak szükséges lehet a tartáshoz, persze csak az anyagiakat, amúgy fogalmam nincs a lótartásról, kb mennyibe kerülne tartani 1 lovat?

Figyelt kérdés
nem a ló ára érdekel, hanem a fenntartása. legelő, nagy terület adott.

2014. jún. 25. 19:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azt amúgy, hol olvasod a soraim közt, hogy ne szándékoznék tanulni?
2014. jún. 27. 13:31
 12/13 anonim válasza:
Ha olyan lovat veszel ami húzza a szekeret akkor megfizethető. De ha otthon tartod akkor nagy felelősséggel számolj. Nyáron eljárdz kaszálni, hogy télen ne kelljen venni szénát. nyáron legel. ilyen praktikákkal ki lehet hozni. én is így csinálom. Az én lovam is egyedül van. de ha veszel mellé egy kecskét az is jó. de kényelmesebb ha bértartatod. 30 ezertől a csillagos ég. te döntesz
2014. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
egész életemben városi voltam, de nemrég meghalt nagypapám és ránk hagyott egy tanyát ház+ 15hektár föld + 4km-rel arrébb még 10 hektár föld, bátyámmal azon vagyunk, hogy 100% paraszttá képezzük át magunkat :D
2014. júl. 18. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!