Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Horze lovaglónadrágok jók?

A Horze lovaglónadrágok jók?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem újra a lovaglást és szeretnék egy jobb márkájú lovalgónacit venni. Mi a véleményetek erről a márkáról? ill. vettem átmenetileg túrkálóban black-forest márkájú lovaglónadrágot. Valakinek azzal kapcsolatban van tapasztalata?

köszönöm előre is a válaszokat.



2014. júl. 18. 20:37
 1/7 KGabi0000 ***** válasza:
A Horze jó.Megéri megvenni,sokáig bírja.A Black foresttel nincs tapasztalatom.
2014. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Horzés van már jó pár éve és tökéletes,kicsit kopik,de mi nem? :)
2014. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2014. júl. 18. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a horze-s telibőrös 1 év alatt tönkrement. Majdnem minden nap hordtam, lehet csak ezért nem bírta.
2014. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudok kimenni mindennap már csak azért se mert nincs rá pénzem... de hetente 1-2-szer remélhetőleg kitudok jutni és azért úgy csak bírja nem?
2014. júl. 18. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hordod agyon (2. vagyok),akkor nem lesz baja,csak kopik.Amúgy nekem is telibőrös van,szinte minden nap felveszem :) Attól is függ,hogy melyik terméket választod.
2014. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem mostani a válasz, meg gondolom, hogy azóta vett már lovaglógatyát:) Gondoltam én is elmondom a tapasztalataimat. Kevesebb mint egy éve vettünk ott egy gatyát, és nem túl olcsón. Nem is hordtam olyan nagyon sokszor, mert van egy másik gatyám is és felváltva hordtam őket, sőt télen szinte semennyit mert nem volt időm kijárni lovagolni. A gatya fenék része nagyon durván kikopott (a gatya kicsit farmeres hatású és úgy kikopott, hogy szinte már fehér) illetve a varrása is szakad szét több helyen is... Őszintén szólva, megbántam, hogy megvettem azt a gatyát. Még az olcsó decathlonos is jobban bírja mint a horzés gatya és azt már 3-4 éve hordom és semmi baja nincs.
2015. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!