Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?...

Mit gondoltok erről a lóról? 11 kanca. SZerintetek ugrósportra alkalmas?


2014. júl. 21. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:
szerintem gyönyörű mozgása van: https://www.youtube.com/watch?v=jAGqY6HG3ZI
2014. júl. 21. 10:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit robosztus mozgása van.

De ami legjobban szemet szúrt,hogy borzalmasan lovagolják. Tépik a száját pattognak a nyergeben stb stb. Lehet ,hogy jó lenne ugratni de rengeteg munka lenne benne ahogy nézem. Hány éves vagy?

2014. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KGabi0000 ***** válasza:
33%
Igen,szép mozgása van és jól is ugrik,szerintem alkalmas díjugratásra.A lovasa szörnyen ugrott vele,az biztos,de még így is szépen megugrotta az akadályt,ebből látszik,hogyha egy jó lovas ül rajta,akkor még jobban teljesít.
2014. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám, hogy gyönyörű mozgása van...Elég nehézkes és valószínűleg képzés tekintetében is vissza kell térni az alapokhoz. Ekkorát minden ló ugrik, szóval kis versenyekre megfelelő lehet.
2014. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a lovasa nem volt nagy szakértő ahogy rálovagolta az akadályra. Nem volt nagy egyik akadály sem de nem olyan szép a mozgása. A futószárazásnál is fel kergették minden körben arra a rézsű szerű földbuckára. Rendes ló lehet mert elég jól türte az ugratást is. De mindenképpen próbáld ki! Kisebb versenyekre elég de ha már magasabbak az akadályok akkor meg kell nézni hogy megy rajta. Van egy bizonyos magasság amelyiket minden ló valahogy átugorik és a videóban az szerepelt.
2014. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!