Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez az eladó ló a...

Szerintetek ez az eladó ló a videóban nem sántít?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 27. 00:38
 1/8 KGabi0000 ***** válasza:
Nem
2014. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ügetésben a videó elején én a bal elejére látom biccentgetni, de tovább nem is néztem telefonról. Te melyik lábát nézted?
2014. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt nem tudom megállapítani, hogy melyik elejére, de ügetésben folyamatosan bólogat.
2014. júl. 27. 11:13
 4/8 KGabi0000 ***** válasza:
Én nem látom,láttam már sántító lovat,de ez nem sántít,csak ilyen mozgása van.
2014. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen mozgása akkor szokott lenni a lovaknak, ha levették a patkót, vagy túl rövidre vágták a patát. De lehet, hogy ilyen a mozgása.



E.

2014. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez a "láttam már sánta lovat, de az nem ilyen volt" azért hülye duma már bocs, mert ezer oka lehet a sántaságnak és mind másképp mutatkozik meg mozgás közben. nyilván máshogy sántít egy vállsánta ló, mint amelyiknek az inával van probléma, vagy a patacsontja van elrepedve, vagy a patája fáj, stb.
2014. júl. 27. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg sántít. Vagy fogalmazzunk úgy, hogy bólogat (hátha valakinek a "sántaság" azt jelenti, hogy a ló nem rakja le egy lábát), ráadásul bal kézen a bal elsőre emeli a fejét, jobb kézen viszont nem. Én hagynám a fenébe, ha lovat akarnék venni. Valami gebasz biztosan van, még ha nem is a lábában, máshol.
2014. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem százas ,nem lép tisztán. Vannak olyan lovak ,amik a munka elején még nem melegszenek be így mennek ,aztán ahogy melegedik már tisztákat lép,de semmikképpen sem jó ez .
2014. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!