Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 125 cm-es welsh pónira max...

125 cm-es welsh pónira max hány kg-os lovas ülhet rá?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 21:28
 1/5 anonim válasza:
Sztem itt a magasság is számít, meg az hogy milyen rendszerességgel lovagolná. Mert az hogy egy két körre felül, vagy napi szinten lobagolja nem mindegy. Mert 170 centisen én is ültem 85 centis minipónin de csak egy kép kedvéért ültem fel.
2014. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

170 cm

és heti 1x maximum.. vagy 2 hetente 1x

2014. júl. 28. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nehéz vagy neki 65 kilósan. Nem is inkább a magasság számít,ismerek 190 magas embert akivel boldogan rohangálnak a huculok. Inkább az számít,hogy milyen kondiban van az a póni,bár a welsh eleve nem egy tömeges fajta. Én még mindig nem erőltetném..
2014. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem max. 40 kilós. Mert ahhoz még hozzá kell számolni a nyereg súlyát is, ami még plusz néhány kiló. Nekem van egy sportpónim, ő bottal 138 cm, szalaggal 146. Én 165 cm vagyok, és 51 kiló. Nyereggel együtt 57 kiló. Engem így még gond nélkül visz, és nagynak sem látszom rajta, nem lóg le a lábam. Attól függ, hogy nálatok az a heti 1-szeri vagy 2 hetente 1-szeri alkalom miről szólna. Normális lovaglás lenne, vagy csak néhány kör erejéig felülni rá? Mert ha az utóbbi, akkor nem hiszem hogy nagy baja lenne ebből, viszont lovaglásnál nem a legszerencsésebb. Mivel 170 cm magasságú embernél és egy 125 cm-es póninál az arányok már jobban megmutatkoznak, így a lábad is jóval lejjebb fog lógni mint a normális, kényelmes helyzet, amiben lábsegítséget tudsz adni.
2014. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. Nem ez volt a kérdés...

3.-nak köszönöm hogy a kérdésre válaszolt, erre voltam kiváncsi

2014. júl. 29. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!