Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti sok lovas cuccot hagytatok...

Ti sok lovas cuccot hagytatok el, loptak el tőletek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, amit kölcsönadtam és nem mentem érte, de ez az én hibám. A lovardában mindent a saját dobozomban, a saját polcomon, állványomon tartok. Van, hogy kölcsveszik pl. az ostort, de eddig még mindig visszakerült a helyére.
2014. júl. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megúsztam pálcával meg patakaparóval. Legjobban a versenyeken kell jobban odafigyelni,kötőfékek tűnnek el meg ápolós cuccok.
2014. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig nem hagytam el semmit (kopp-kopp-kopp). A lopás más kérdés...egyszer észre vettem, hogy lopják a tápot. Ki is derült, hogy ki az, pofán is vágtam érte.

Normális helyeken nem lopnak, előfordul, hogy véletlenül a másét veszi el, de ezek mindig vissza kerülnek.

Bár dolgoztam olyan helyen, hogy inkább a kocsiban hordtam a cuccokat...

2014. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elhagyni még semmit nem hagytam, a tanyára ahova járok lovagolni, onnan viszont 2 angol nyerget, 1 westernt, 2 kantárt, és az összes lóhoz tartozó cuccot elvitték...
2014. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem is volt már ,hogy a tudtom nélkl eladták a nyergem :D


meg zablát is loptak,pálcákat,ápolóst,szerintem a pónimról a kötőfékét is xd :Ddd

2014. júl. 29. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére ilyen velem még nem fordult elő, de mindenre rá van írva a nevem + amit csak lehet elzárok mások elől. Kölcsön nem adok semmit, mert más kárán tanulva sose kerül vissza, vagy sokszor sérülten kerül elő.
2014. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos a tápok fogynak nagyon...

A lovamnak jelenleg nem adok belőle, mert betegség miatt áll már két hónapja, de a tápunk meg jelentősen fogyott az óta... bár hogy egy sport istállóban ez miért van, azt nem tudom felfogni...

2014. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!