Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan bírjam ki heti egyszeri...

Hogyan bírjam ki heti egyszeri lovaglással?

Figyelt kérdés

Na szóval. Az a baj, hogy szeretnék saját lovat, de most egyetem elött hat évvel nem hiszem, hogy nagyon jó lenne belekezdeni... Egyfolytába ezen jár az agyam és kétségbe vagyok esve, föleg mikor kilépek a lovarda kapuján. A lovaglós alkalmakat nem növelhetem mert csak akkor tudnák több idöt szakítani rájuk ha lenne lovam. Tudom ez furcsa, de van okom rá. Sajna.:( Viszont a ló érdekében nem tartom ezt most jó ötletnek. Mármint a lótartást. Viszont van még két évem általánosban, plusz négy év gimi plusz öt év egyetem, aztán meg el kell helyezkednem... Nagyon sok idö! Tudom türelmetlennek tünhetek, de nem igaz mert én csak lóbolond vagyok:)

Valami ötlet hogy hogyan vészeljem át?


2014. aug. 2. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ebbe sajnos bele kell törődni. szerintem ha csak egyszer is lovagolhatsz, járj ki egy héten többször a lovardába, úgy talán könnyebb lesz.
2014. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gimibe mész, aztán meg fősuliba mész, de azután meg dolgozni fogsz, családot alapítani, gyereket nevelni. Mindig lehet kifogást találni arra, hogy miért is nincs ideje az embernek a lóra. Mindig meg lehet oldani, ha az ember akarja, kérdés, hogy mi a fontosabb. Persze fontos jól tanulni, sokat dolgozni, stb, de napi, kétnapi 2 óra szabadideje mindenkinek van. Kérdés, hogy mivel szeretné eltölteni.
2014. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ezzel sokat segítettél!:)

Ez még egy kis akaratot adott:)

Ugyhogy köszönöm:)

2014. aug. 2. 15:50
 4/13 anonim válasza:
49%
Szerintem meg épp most tudsz ráérni lovazni de azt mondod csak 1 héten 1 szer mehetsz ki a kor ha lovad van akkor hogy tudnál kimenni hozzá hisz ha lovad van egy héten minimum 5 X ki kéne menned.És azért is jobb lenne most tartanod mert ha felnőtt leszel a munka mellet h tudsz kimenni?JJJa egy ötlet bérelj lovat sokkal olcsóbb mind ha saját lovad lenne és kevesebb is a dolog vele de ha egy héten 3x kimész akkor meg olcsóbb mint ha alkalmit veszel (én is ezt csinálom mert nincs időm annyit kimennem hozzá)Sok sikert remélem sikerül beletörődnöd vagy lépned az ügy érdekében
2014. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ez bonyolult. De a lóra lesz idöm. Nem hagyom cserben az tuti:)
2014. aug. 2. 15:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha felnőtt leszel a munka mellet h tudsz kimenni?"


Úgy fog tudni kimenni, ahogy bárki más. Munka után, vagy előtt. Pont úgy, ahogy most iskola után, vagy előtt menne.

2014. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont egyetem alatt volt a legtöbb időm a lóra,pedig nem büfészakra jártam :)

Most épp az a gondom,ha dolgozni fogok ősztől,hogy tudok kijárni egy 9-5ig munkaidő mellett.

Nincs kocsim,szóval nem 2 órás program...Csak a lovardába a 1.5 óra az út,+ a lovazás,szóval nekem háztól-házig sajnos kb fél nap elmegy vele.De mindent meg lehet oldani,csak akarni kell,én is próbálok valami kötetlen/több műszakos melót keresni,hogy meg tudjam oldani,mert kocsira meg jogsira belátható időn belül nincs esélyem.

2014. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hú:) Ezt jó tudni:) Könnyen lehet hogy meggondolom magam. Végülis még nem tudhatom, hogy milyen munkahelyem lesz szóval... Meg eddig is annyi volt a szabadidőm mint a rosseb
2014. aug. 4. 08:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak ugye egyre nehezebb lesz, dehát szerintem meg tudom oldani:)
2014. aug. 4. 08:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Heti egyszer? Pokoli lehet! És mondd csak, kaviárt is kell enned? Ez már tiszta emberkínzás... XD
2014. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!