Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglással lehet fogyni?

Lovaglással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
165cm ,80 kg( :/ )vagyok heti 1x járok ki lovagolni 1,5-2 óra hosszát ,lépni,ügetni és vágtázn is szoktam.A lovaglással lehet fogyni ?
2013. ápr. 26. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Persze. Leghatékonyabban úgy, ha a lovaglóórára futva mégy, hazafelé pedig úszol.
2013. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hehehe....de vicces v ki!..xD -.-"Majd ha csinálsz magadról vidit és kiteszed hogy te így csinálod majd utána esetleg átgondolom! -.-"
2013. ápr. 26. 17:33
 3/16 FannaL ***** válasza:
Nem nagyon, legalább is kilóra nem, de persze az izmokat erősíti, a zsírt meg némiképp égeti.
2013. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehet fogyni igen,persze nem mindegy az sem ,hogy milyen jármódban lovagolsz leginkább.Nagyon jó alakformáló és izmosító sportág a lovaglás.
2013. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, méghozzá azért, mert elérsz egy adott edzési szintet és onnantól kezdve vége, hiszen senkinek (vagy max igen keveseknek) nincs ideje/pénze korlátlanul növelni a lovagolt órák számát.
2013. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

""Majd ha csinálsz magadról vidit és kiteszed hogy te így csinálod majd utána esetleg átgondolom! -.-""


Inkább azon gondolkodj el, hogy

1.) vajon miért az egyik legkevesebb mozgással járó sport űzésével akarsz fogyni,

2.) vajon milyen megfontolásból várod el, hogy heti 1-2 órányi lovaglással lefogyj,

2.) vajon miért is csodálkozol azon, hogy ez nem működik?

2013. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Válaszaim:

1.)Mert próbáltam a focit,kézit,kosárt,úszást,futást ...de alig pár kilót tudtam fogyni,és ezzel a sportal 7 éve "foglalkozok" , de még csak most jutottam odáig hogy megkérdezzem+Nem ezzel a sportal szeretnék lefogyni hanem FOGYNI!

2.)Nem várom hogy lefogyjak!Most járok új helyre nemrég keztem és azért heti 1x járok még csak...

3.)Mondjuk azért mert nem vagyok hülye hogy 10km-t fussak lovagolni utána hazafelé ússzak...külömben is hol ússzak???A néha előforduló víztócsákban??

Sz val ez a véleményem ha nem tetszik ne nézd ezt a kérdéat! Köszi! :*

2013. ápr. 26. 19:26
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

1.: Nyilván, ha 7 év alatt nem fogytál vele, ezután sem valószínű hogy fogsz.

2.: Ha nem várod, akkor minek kérdezed?

3.: "Mondjuk azért mert nem vagyok hülye hogy 10km-t fussak lovagolni utána hazafelé ússzak..." <-- No ezért (is) vagy túlsúlyos.

2013. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát nem ragoznám hogy miért!...Amúgy is hogy térjünk vissza az elejére kérdeztem hogy lehet e fogyni?...Igen vagy nem?Nem azt várom hogy 20kg os nádszál kisaszony legyek hanem hogy lehet e fogyni mert régen mikor sűrűbben jártam lovagolni akkor volt hogy sportoltam is melette és akkor fogytam pár kilót..és hogy a lovaglástól vagy nem?Vagy mind 2egyszerre?Mert mikor símán sportoltam nem volvagoltam egy ideig akkor nem fogytam!
2013. ápr. 26. 19:42
 10/16 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy fogyni lehet-e, de szerintem igen, bár szerencsére súlyfelesleggel sose küzdöttem, de szerintem alakformálásra, izmosodásra mindenképpen jó, bár nem csak maga a lovaglás, hanem ha nem csak a segged alá dugják a lovat, akkor a lovak körüli munka is megdolgoztat. nekem bértartásban van a lovam és csak felvinni a legelőről, lepucolni, felnyergelni, már az is biztos jó pár kalóriát eléget.
2013. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!