Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan bírjam ki heti egyszeri...

Hogyan bírjam ki heti egyszeri lovaglással?

Figyelt kérdés

Na szóval. Az a baj, hogy szeretnék saját lovat, de most egyetem elött hat évvel nem hiszem, hogy nagyon jó lenne belekezdeni... Egyfolytába ezen jár az agyam és kétségbe vagyok esve, föleg mikor kilépek a lovarda kapuján. A lovaglós alkalmakat nem növelhetem mert csak akkor tudnák több idöt szakítani rájuk ha lenne lovam. Tudom ez furcsa, de van okom rá. Sajna.:( Viszont a ló érdekében nem tartom ezt most jó ötletnek. Mármint a lótartást. Viszont van még két évem általánosban, plusz négy év gimi plusz öt év egyetem, aztán meg el kell helyezkednem... Nagyon sok idö! Tudom türelmetlennek tünhetek, de nem igaz mert én csak lóbolond vagyok:)

Valami ötlet hogy hogyan vészeljem át?


2014. aug. 2. 14:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban lóbolond vagy, tanulj olyasmit, ami a lovakkal kapcsolatban van.
2014. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám 2 évvel fiatalabban én gimire veszek majd lovat (persze csak ha az anyagiak engedik :D ) sztem olvass lovas regényeket illetve lovas szakkönyveket sokat segítenek néha 1-1 hétköznapon ha jól lovagolsz és minden meg van sztem várd meg a tavaszt és vegyél :) ha szeretnél erről beszélni írj privit :)
2014. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonymus111111111 válasza:
Szokj le a heti egy alkalomról is és nem lesz semmi baj.
2014. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!