Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 18 évesen elkezdeni lovagolni?

18 évesen elkezdeni lovagolni?

Figyelt kérdés

Érdemes 18 évesen elkezdeni lovagolni járni?

Régebben többször volt, hogy elkezdtem járni, de mindig befejeztem ilyen-olyan okokból.


2014. aug. 6. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Most komoly a kérdés vagy kamu?


Hogyne volna érdemes!!!!!!!!!

Szerinted amikor 5-8-10 éves gyerekek mosolyognak egy sétáló póni hátán az lovaglás?


Én 23 évesen kezdtem el. És milliószor többet tudok (ja, ez már 5 éve volt) mint akire ráerőltették a szülök kis korban.

És nem egy olyan edző társam van, akik akár az anyukám/apukám vagy a nagymamám/nagypapám lehetnének és csak pislogok, hogy milyen jól megy nekik.

2014. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olimpikon nem leszel, bár ki tudja, de ahhoz ,hogy hobbi szinten biztosan és igényesen ellovacskázz, vagy kisebb-nagyobb versenyeken is elindulj akár, nem vagy elkésve. Minden csak azon múlik, mennyi időt, energiát, pénzt fektetsz bele, és milyen edzőnél lovagolsz.
2014. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 29 évesen kezdtem...
2014. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes - nincs korhatár. Nem egy embert ismerek, akik felnőttként, többgyermekes családapa/családanyaként kezdték el, és élvezik :)
2014. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze hogy érdemes! Sosem késő elkezdeni:)
2014. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen kezdtem.
2014. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem késő elkezdeni nyugodtan Sok sikert! :)


Kedves 1. válaszoló én 10 (majdnem 9) évesen kezdtem lovagolni önszántamból és nem rózsaszín póniról mosolyogtam le hanem rendes edzésre jártam ugyanazt csináltam mint a 15 évesek tornáztam a ló hátán hogy megfelelő egyensúlyérzékem legyen és ugyanúgy volt izomlázam is. Nem mondom hogy nincsenek olyanok mint amilyeneket írtál, de nem mindenki olyan. Nem akartalak megsérteni csak azt akartam mondani, hogy nem MINDENKI ilyen. :)

2014. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!