Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri újra...

Szerintetek megéri újra elkezdeni lovagolni járni?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy nyáron vagyis fél éve lovagoltam utoljára. Aztán valahogy mindig elmaradt mert akkor pont hőségriadó van, nincs edzés stb. és ahova én jártam ott nem tanítanak ugratni vagy ilyesmi de én nagyon szeretnék. Szóval van egy barátnőm aki egy másik lovardába jár és ott tanítanak ugratást is. nem tudom hogy megéri e újra megpróbálni. mert volt már olyan hogy egy hónapig nem lovagoltam és utána ugyan úgy ment de kicsit félek tőle főleg azért mert azokat a lovakat nem is ismerem. Szerintetek azért megpróbáljam?

2014. jan. 24. 20:43
 1/8 piriiiiii ***** válasza:
100%
Persze, hogy próbáld meg, hiszen ez sem úgy fog menni, hogy első órán másfél méteres akadályt fogsz ugratni...
2014. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze gondoltam hiszen még sosem ugrattam. azt hiszem először megnézek egy órát meg a lovakat és aztán eldöntöm. ment a zöld kéz :)
2014. jan. 24. 21:04
 3/8 piriiiiii ***** válasza:
100%
Már csak azért is próbáld meg, mert az ugratás fantasztikus!! :) Aztán hajrá!
2014. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg,hidd el megéri!Én is egy év kihagyás után fogok júniusba ismét nyeregbe pattanni :9 Minden akaraterő kérdése.Hajrá!!
2014. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Szervusz!

Én voltizsáltam a kezdetekben, majd díj-ugrattam, de nem szerettem annyira, így pár évre felfüggesztettem...csak a lósimi és a lópuszi volt a sláger...majd olyan 8 éve találkoztam egy családdal, akik hobbiként, dísznek vettek egy akkor 19 éves lovat...elkezdtem vele terepen menni...ma ennek a pacinak a büszke tulajdonosa vagyok, és imádok vele lenni! Rájöttem, nekem a terep és a túralovaglás a legjobb hol a hátán ülve, hol mellette sétálva!!!CSINÁLD, CSINÁLD, CSINÁLD ÉS CSINÁLD!Jót tesz a léleknek a lóval való mindenféle tevékenység! Még az is jó, ha csak elmész vele "pórázon" sétálni! Élvezd, és érezd jól magad! Ezt tartsd észben!...ja, és szerintem akkor fogsz minden pillanatban bűntudatot érezni, hogy nem a lovakkal vagy, ha megtaláltad a neked való lovas foglalkozást, legyen az bármelyik féle/forma!

2014. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Scrat válasza:
100%
Csináld! Nem kell félned, ha a barátnőd azt mondja, hogy jó a lovarda, és a lovak is, akkor biztos az, és tetszeni fog. A fél év miatt sem kell félni. Ugratni nagyon jó!!!
2014. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Az "nem számít", hogy milyenek a lovak, jó lovas mindent megül. :D

Én most kezdtem újra bele egy év kihagyás után, most van a lovam abban a korban, hogy elkezdjék belovagolni, úgyhogy én is szoktatom vissza magam. :)

2014. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké akkor elmegyek köszönöm a válaszokat ment mindenkinek a zöld kéz :)))
2014. jan. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!