Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi ido alatt lehet megtanu...

Mennyi ido alatt lehet megtanulni lovagolni? Alapszinten plusz a gyors vagtaig mennyi ido alatt jut el az ember, ha pl heti 2x megyek lovagolni. 30 N

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 10:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2014. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Persze,vannak hianyossagok, de akitol vettuk,mindenben segit,barmikor hivhatjuk. Es azt is tudom, hogy nem csak lovagolgatas. Ezt a lovat en nem is akartam,de egy allatnak lelke van, ezert foglalkozni kell vele,nem akarok ebbol a ponibol kerti diszt,es ugy latom,a foglslkozas ram harul. A ferjem keritest csinalt meg beallot neki,eteti,takaritja,de neki ettol tobb kell, mint minden allatnak. Egyebkent szeptember 20ra van kiirva, mar nyugosebb is miatta. Egesz nap legel,meg gyumolcsot is,mindent feleszik a fa alol, meg a szolobol. De van neki meg lucerna es zab.

A csutakolasi segitseget nagyon koszonom,bedzerzunk mindent. Ha mar nem moshatom le,akkor mivel tisztitsam, csak vakaroval meg kefevel? Ma mondjuk szep napos ido van,tegnap is egetett a nap. Azt tudom, hogy mosas utan fel kell itatni rola a vizet.

2014. aug. 28. 09:17
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja, deres szinu,sot almasderes,neki is mehet a hamvasito?
2014. aug. 28. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!