Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Első versenyem lesz és nagyon...

Első versenyem lesz és nagyon félek?

Figyelt kérdés

Holnap után lesz az első versenyem,D1-et lovagolok,tudok hogy másnak ez gyerekjáték,de én nagyon félek.12 induló lesz és félek hogy le fogok égni :(

Tudtok adni tanácsot?


2014. aug. 29. 11:33
 1/9 anonim válasza:
szia. én is izgultam az 1. versenyemen habár nem lovagló verseny volt hanem kajak verseny (vízi sport) és én is tök féltem hogy mi lesz ha be borulok meg jajj mi lesz ha én leszek az utolsó stb.. ennek ellenére én lettem a 2. (és ez egy országos verseny volt) nem kell aggódnod habár én még soha nem lovagoltam de biztos sikerülni fog! ne aggódj és ne izgulj mert az legyengít! mindig úgy állj hozzá hogy ha utolsó is leszel akkor sincsen semmi baj nem fog rád haragudni senki és ettől nem izgulsz és nem gyengülsz és turi menni fog! drukkolok, hajrá! :)
2014. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ez nagyon jól jött:D
2014. aug. 29. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez egy szórakozás. Ha elcseszed, akkor sem égsz le. A díjlovast én is mindig nagyon elbaltáztam. Aztán sose lettem utolsó pedig biztos voltam benne. Én az első versenyemen ugróban a lóval együtt felborultam (nyugi veled nem fog ez történni, ez ugró volt), és annál jobb érzés volt, amikor a következő versenyen meg megnyertem.
2014. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne izgulj. nekem az első versenyem kb 12 évesen volt, előtte nap jelentették be, hogy holnap ügyességi versenyen indulok... :D én is féltem nagyon, egyszer rossz felé indultam el, de ennek ellenére 4. lettem, úgy, hogy nem is vágtáztam :) nyugodj meg, gondold azt, hogy ez milyen jó buli, és zárd ki a külvilágot. menni fog, sok sikert! :)
2014. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült?
2014. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(Elozo vagyok) Biztos ugyi voltal! :)
2014. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
11ből 5.lettem,szerintetek az jó,vagy nagyon gáz? Én nagyon örülök neki ^^
2014. szept. 1. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:
ügyes vagy, gratulálok! :) még szép hogy jó! :) és ha kitartó vagy, lesz még jobb is :)
2014. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gatu!!!!!!! :)))))))
2014. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!