Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tisztítsam a lovam?

Szeretemacsokit kérdése:

Hogyan tisztítsam a lovam?

Figyelt kérdés

Milyen felszereléseket kell használni a ló tisztításánál? Arra is kíváncsi lennék, hogy milyen sorrendben használjam őket és melyiket hogyan kell helyesen használni?

Ezt a kérdést feltettem már egy másik oldalon is, de ott azt a választ kaptam, hogy ugye ez csak vicc? Ezek szerint én hibásan születtem mert nem tudom ezt fejből.

Köszönöm a válaszokat.


2014. szept. 2. 15:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :) Megnyugtattál, hogy annyira mégse árthatok neki és hála isten nem vagyok orosz izomhegy :D
2014. szept. 4. 06:20
 12/12 anonim válasza:

Örülök, hogy felvállaltad, hogy még ez sem ment és, hogy szeretnél ezen változtatni.

Én sajnos az elmúlt fél évben nagyon sok hozzád sajnos csak hasonló lovassal találkoztam, akik átjöttek hozzánk. Se nyergelni se semmit nem tudtak és a ló hátán is csak valahogy elvoltak. Adtunk nekik egy kis időt hátha ha elmondjuk, megmutatjuk, megtanítjuk... tudják.

Ennek az lett a vége, hogy a nagyrészüket el kellett küldenünk.

Csak érdekesség képpen melyik lovardába jársz?

2014. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!