Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nemzeti vágtán milyenek az...

Nemzeti vágtán milyenek az ülőjegyek?

Figyelt kérdés
3000 4000 15.000Ft-ért vannak idén.
2014. szept. 10. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megveszed erre a szarra a jegyet ,azzal támogatod az állatkínzást. Nemzeti húsdaráló csak lejáratja a lovaságazatokat,ilyenre bezzeg elmentek ,de egy ingyenes belépésű ,ezerszer színvonalasabb versenyre már derogál benézni.
2014. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert allatkinzas? Es hol lehet negnezni, hogy mikor es hol vannak lovas rendezvenyek? Bocs az offert.
2014. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lovak pusztulnak el minden évben sorozatba ,kínok között rohangált múltkor is a ló kiszakadt belekkel és a kutyát nem zavarta..
2014. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivaaaan???? Ne mar!Egy lovat tarto ember azert felelossegteljes, szereti az allatat. Hol ertesultel ilyenrol? Ez nagyon morbid es tragedia ha tenyleg megtortent :(
2014. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavalyi eset nézz utána kedves.de minden évben több ló elpusztul.


na itt egy link,szépen ki van szépítve,csak az igazság kedvéért. A lovas gyakorlatlan volt,1 éve lovagolt csak,a ló nekisodródott a faxul megépített életveszélyes kanyarba egy vaskorlátnak vagy palánknak,felszakadt a hasa és lógó belekkel rohangált még köröket kínok között anélkül,hogy leállították volna a futamot,később a ló elpusztult de élő adásban ment ,ahogy lógó belekkel megy szegény állat. Ez csak egy a sok közül,minden évben pusztul el ló,én nem vagyok egy kimondottan állatvédő meg nem mütyürgetem a lovat de ez tényleg már nekem is sok volt,és erre én is azt mondom ,hogy állatkínzás.Mert nem is egyszeri eset,előtte lábtörések voltak,volt olyan ló a kulisszák mögött amit szó szerint agyonhajtottak stb... itt nagyon mocskos dolgokat csinálnak szerencsétlen állatokkal,nagyon szépen írták le a dolgokat ,ahhoz képest ami volt valójában. Jó érzésű lovas szakember/ember,nem nevezi erre a lovat,de még annyival sem támogatja,hogy elmegy megnézni..


[link]

2014. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uristen!

Hova erdemes elmenni,akar privatban is irhatszh ne offolgassunk,hogy milyen lovas rendezvenyek vannak. Gyerekekkel mennenk, a lanyom nagy lo orult,minden erdekel. Foleg keket-Magyarorszag. Koszi,ha segitesz.

2014. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!