Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogy mozgatjátok ilyen...

Ti hogy mozgatjátok ilyen sáros időben a lovaitokat? (lent)

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tele van már a lovam, de egyszerűen nem szárad fel a karám... :S hogy tudnám lefárasztani?? múltkor kivittem terepre, ott jobb volt...de minden nap nem érek rá, hogy kivigyem..későn érek haza.. :/ ötlet?
2014. szept. 11. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha karámban futószáraznád kicsit? Sáros lesz majd lemosod, más megoldás nincsen sajnos. Ahol van fedeles lovarda ott nincs ilyen helyzet
2014. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira saras nem nagyon marad terepen kívül más megoldás. Max, ha van egy füves rét a közelben. Én egy ilyen helyre szoktam kijárni rossz időben, ott még sincs dagonya max pár nap eső után. Ahh és ahogy ezt írom, hallom, hogy megint szakad. -.-"
2014. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs karámunk,egy füves réten szoktunk lovagolni. Vannak foltok, amik eléggé jól levezetik a vizet, ott futószárazunk meg nagyrészt ott lovagolunk. Ha már ez se jó, akkor marad a terep vagy egy másik közeli rét, amíg nem javul az idő.
2014. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az sem tragédia, ha nincs időd minden nap lovagolni, karámba gondolom kijár, nem? Legközelebb, mielőtt felülsz, lefutószárazod.
2014. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első... nem amiatt aggódok, hogy sáros lesz a lovam...kit érdekel?! :D hanem hogy csúszik és megsérül, elesik.


Köszönöm a válaszokat.


utolsó... az a baj h kint van karámban de olyan nagy a mozgás igénye, hogy ha nincs mozgatva pár napig, nagyon bolond.

2014. szept. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!