Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy staffordshire bullterriert...

Egy staffordshire bullterriert szeretnék egy éven belül venni első kutyám lenne akiknek van ilyen kutyája azok írnának róla egy kicsit? Menyire család centrikus? Hogy mozgatjátok le? Egy gazdás? Meg ami még eszetekbe jutt.

Figyelt kérdés

Nem őrző védőnek szeretném mert bent tartanám a házban.

Menyire szeret bicikli mellett futni?

Napi 3-4 óra elég a lemozgatásához?



2013. febr. 16. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg azt szeretném meg tudni hogy elégé agresszív más kanokkal azt olvastam ez menyire igaz?
2013. febr. 16. 19:18
 2/3 anonim válasza:
100%

Heló :-D

Nagyon jó kutyusok. Nekem egy szukám van, akit befogadtam. Verték és félholtra verték előző gazdái akik egy emésztőbe dobták mert megharapta az eggyiküket... Én befogadtam, és álom kutya lett belőle. 3 keresztgyerekem van, és simán játszanak a gyerekek a kutyussal! (1 éves a legkissebb, 2 és fél a középső és 4 éves a legnagyobb, tehát el lehet képzelni hogy hogy nyúzzák szegény kutyát) a kutyus óvatosan játszik velük és nagyon megfontolt velük és védelmezően viselkedik. Elég nagy a mozgás igénye de le lehet fárasztani őket 3-4 óra alatt. Biciklivel nem ajánlanám a futtatást viszont mert a macskákat meg a kissebb állatokat előszeretettel kergetik, és ez a génjeikben van. Hozzá teszem hogy össze lehet szoktatni macskával is, pl az enyém is itt fekszik mellettem az ágyban, a macskánk meg a lábamnál... Egy tányérból szoktak enni is és nem bántják egymást! Más macskákat viszont a világból is ki kergeti. Az én kutyusom az egy gazdás... Pontosabban én vagyok neki a főnök és az isten, de menyasszonyomnak is és az egész családnak szótfogad és mindenkivel nagyon barátságos.

Nagyon jól tanítható és képezhető, viszont nagyon sok figyelmet igényel.

Én csak pozitívan tudok nyilatkozni róluk, és csak ajánlani tudom.

De csak abban az esetben vegyél ilyen fajtát ha családtagnak szeretnéd vásárolni nem pedig gizdázós kutyának. Tudod.. A pókemverbe van egy olyan mondat hogy a nagyobb erő nagyobb felelőséggel jár

2013. febr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az elsőhöz annyit hozzátennék hogy első kutyának nem ajánlanám :))
2013. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!