Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri kompletten megvenni a...

Megéri kompletten megvenni a Daslö szintetikus nyerget?

Figyelt kérdés

most állok nyeregvásárlás előtt, ezt a nyerget nézegettem. a nyeregről jókat hallottam, de nem tudom, hogy ha felszerelve kérem, akkor milyen a minőség pl. a kengyelszíjnak? érdemesebb külön összeállítani, vagy egyben megvenni? jöhetnek a vélemények magáról a nyeregről is! :)


[link]



2014. szept. 29. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem. Vagy elfogadod hogy sz.rt kapsz és akkor mondjuk csak harmincat költesz rá, vagy költesz rá, de akkor inkább vegyél egy használtat ami legalább közepes minőség (70ért már kapsz). Vagy jó szintetikust, de az meg 200.
2014. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kategóriájú nyereg szerintem semennyiért nem éri meg. 70-ért már tudsz venni egy jó kis használt nyerget, ha ügyes vagy, a többit szintén használtan párezer forintért meg tudod hozzá vásárolni.
2014. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért már kapsz egy használt jobb minőségű bőrnyerget, persze üresen.
2014. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet használok heti ~3 alkalommal kb 1-1,5 órát. En nagyon szeretem, nekem kifogástalan.
2014. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 60-ért vettem kengyellel, szíjjal együtt használt Stübben nyerget, 90-ért lett volna Prestige is (üresen), sajnos az nem volt jó a lovamra. Én messze jobban megbízom mindenesetre ezekben, mint a linkelt csodában, vannak jó minőségű szintetius nyergek, de az akkor a Wintec-nél kezdődik. Használtan az is 60-90 közt mozog.
2014. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem nagyon szeretem mert kidörzsöli a lábam és nyomja is !! A bőrnyereg sokkal jobb!
2014. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem borzasztü nyereg :/ Nagyon nyom, a térdtámasza már zavarbaejtően nagy, elkényelmesít, szinte szorítani sem kell benne (ez pedig nem pozitívum!) Csúszik benne a lábad, ugratáshoz borzasztó. Esetleg így otthoni "lötyögésre", terepekre jó, de komolyabb munkára szerintem nem.

A kiegészítőket illetően, a heveder jó mert zselés, de szakad, én úgy vettem észre. A kengyelszíj vékony, én félnék egy olyannal lovagolni, műanyag kengyellel nekem nincs bajom, a nyeregalátét pedig tudja amit tudnia kell.

Összességében a nyerget nem ajánlom.

2014. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!