Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a lovardákról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mostani lovardámban,ahova járok nem nagyon tanítanak meg lovagolni. Szeretnék Budapesten olyan lovardát keresni,ahol tényleg megtanítanak lovagolni,és nem csak áltatnak. Budapest XVI. XVII. és XVIII. kerületei lennének nekem megfelelőek. Találtam is pár lovardát:

1., Árgyélus Lovasudvar

2., Gazsó Tanya Lovassport Egyesület

3., Nyiharda

Az lenne a kérdésem,hogy mit gondoltok ezekről a lovardákról? Ha valaki esetleg már megfordult valamelyikben,leírhatná a tapasztalatait,hogy miért tetszett és miért nem tetszett. Ha tudtok még több lovardát,ami szerintetek esetleg jobb,jobban szeretitek szívesen meghallgatom. A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm.



2014. okt. 10. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Árgyélus Lovasudvar:kicsi,családias,jó oktatás.Nagy pozitívum,hogy a lovakkal jól bánnak.Próbáld ki,csak ajánlani tudom!
2014. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Erdő Lovasparkot ajánlom a 17. Kerületben! Egyéni oktatás van náluk és az oktatók nagyon kedvesek!
2014. okt. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,de ha valaki még tud mondani véleményt,lovardákat akkor nyugodtam írjon. :)
2014. okt. 11. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gazsóban voltam ismerősnél, de az a hely egy putri, az emberek meg bunkók.

Nyihardában tartotta barátnőm a lovát, azt mondta, hogy nagyon jó hely. Én nem voltam még itt.

Árgyélust nem ismerem.


Vecsésen a Dobrovitz Lovasfarmot ajánlom, könnyen meg lehet közeliteni, jók az oktatók és jól képzettek a lovak. A hely rendezett, a dolgozók kedvesek.

2014. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2014. okt. 11. 20:03
 6/7 anonim válasza:

hát nem tudom :/ . nekem egyik hely sem nőtt annyira a szívemhez.


Viszont teljes szívvel ajánlom a Kabóka Lovastanyát.:) Az a legjobb hely a világon! <3<3<3 Itt a link: [link]

2014. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. okt. 13. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!