Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan nyerhetném el egy...

Hogyan nyerhetném el egy iskolaló bizalmát?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a ló akit lovagolok bízna bennem. Tudom hogy nem egy vagy két nap de ilyesmikben kitartó vagyok. Sajnos nem tudnám megoldani tanulás miatt főleg a mindennapi lejárást és a sok lovaglást sem (pénzügyi okok miatt) szeretném ha szeretne és bízna bennem. A gazdája nem jár hozzá. Szoktam néha répát vagy almát vinni neki edzés után amikor ügyes volt, de sose viszem túlzásba hogy ne én legyek a lány aki mindig hoz valami finomságot... :D tudom hosszú idő lesz és sok kitartás kell hozzá de mindent bele adok ;)

2014. okt. 12. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetőségeid szerint minél több személyes találkozás az állattal.

Ha lehet csutakold le,legyél ott etetéskor,nyugodtan beszélgess vele.(nem kell "gügyögni")

Ha kiegyensúlyozottan már már kedvesen "komunikálsz" vele ezt az állat értékelni fogja.

2014. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ igyekszem ^^
2014. okt. 12. 15:48
 3/3 Lovas17 válasza:
Szia! :) Szerintem hatásos lehet a Parelli 7 játék ;) Próbáld meg nekem az segített :) Remélem segítettem ;)
2014. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!