Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nálatok az iskolalovak mennyit...

Nálatok az iskolalovak mennyit mennek egy nap? Szerintetek mennyi a normális munka nekik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ló menjen délelőtt egy-másfél órát, és délután. Vagy esetleg még egy terep, mert az lazulósabb.

Vagy egy órás edzés helyett két futószár.

2013. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk van olyan "iskolaló" ami lenyom napi 4-5 edzést is, pár órás eltérésekkel, lekötött fejjel, körbe körbe karikába, néha tapasztaltabbakkal néha ugrik, nagyon ritkán kimegy terepre, mert kélek sportló, nem vállaljuk a kockázatot, hogy baja lesz terepen...

Aztán van olyan, egy másik edzőnél, akinek egyben mennek a lovai vagy 3 órát és ennyi a napra...

Nos nem tudom, két edzés, szerintem már elég neki, mondjuk függ attól, hogy mit csinál, ki ül rajta, mennyire megterhelő, de egy reggel és egy délután azzal úgy megbarátkozom.

2013. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Délelőtt 3, délután 3 lovas szerintem a max, és lehetőleg legyen változatos, délelőtt 1, délután 1 futószáras lovas, a másik 2-2 legyen szabadszáron, nem muszáj ugrani azzal a lóval, és néha had menjen ki terepre is.
2013. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!