Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a lóról? (hamarosan megyek kipróbálni)

Figyelt kérdés
Lovasarlas előtt allunk a családommal és ezt a lovat néztük ki. Kivancsi lennek a véleményetekre pl. testfelépítése stb. Elsősorban nekem kellene, en lovagolnam őt, de esetenként majd apukám is. Ridegtartasban lenne egy kozepes meretu karamban bealloval, minden nap legelon is. Hetente 3x-4x tudnam lovagolni. Tudom hogy viszonylag alacsony paci de en sem vagyok magas (155)es nem is leszek max. 165 cm. Sulyra sem vagyok sok neki (52). Szerintetek jo dontes lenne?
2014. okt. 14. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszólni, de nézd meg ezt a lovat, szerintem a ti igényeiteknek jobban megfelelne, ráadásul felszerelést is adnak hozzá. A papírjai kérdésesek, de egy telefont szerintem megérne. :)

[link]

(10. válaszoló újra)

2014. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A sütésre csikóbélyegzési jegyzőkönyvet adnak, arra lehet lekérni az útlevelet. Az, hogy van sütve, de nincs útlevele, semmit sem jelent.

Egyébként kapukulcs van a szájában, izomzata is arra utal, hogy rémesen van lovagolva, már, amikor van, én csak 1-2 éves komoly munkát látok ebben a lóban, meg utána azt, hogy most már lehet csak úgy, lájtosan hobbizgatni vele. Így meg abszolút nem éri meg, ennyiért.

Az apja lehet épp arab, de jó lenne tudni, hogy mégis már, melyik arab, és mi igazolja ezt.

2014. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
153 cm szalaggal??? Az kb 140-145 körül lehet bottal, vagyis inkább póni méret. Elég lutri, nekem nem tetszik ez a ló, de te tudod. Mindenesetre nem kevés munka lenne vele.
2014. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KGabi0000 ***** válasza:
Én valahogy sokkal jobban bizom lóvásárlás terén a Lovasok.hu-ban.Az olx.-re akárki felrakhat akármilyen lovat,hiszen a Lovasok.hu-t általában csak lovasok nézik,az az olx-et meg akármilyen parasztos lógazda,értitek milyen emberekre gondolok ezzel.
2014. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!