Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pipacshon lovardáról kinek mi...

Pipacshon lovardáról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon, hogy átvinném esetleg oda a lovam. Aki járt már ott vagy tartja ott a lovát tudna mondani pár szót a helyről? Nagyon megköszönném!
2014. okt. 22. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólásom óta változott a lovarda vezetése, és valószínűleg ismét normális lesz minden :) Tehát aki úgy látja menjen, és látogassa meg a helyet!! ;-)


A #10 hozzászólást legyen kedves mindenki figyelmen kívül hagyni.

2015. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Az utolsó hozzászólás 3 éve érkezett, és azóta a lovarda az új vezetésnek hála teljesen kikupálódott! :)


Egy jó hangulatú, családias lovarda lett, jól tartott lovakkal, ápolt boxokkal, széles legelőkkel, remek tereplovaglási lehetőségekkel, jó vezetőkkel és jó oktatókkal.


Szóval csak ajánlani tudom őket!

2018. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nekem nem nyerte el a tetszésem. Párszor jártam ott, mert szerettem volna a lovamat ott tartani, de az a pár alkalom pont elég is volt ahhoz, hogy sarkon forduljak.


-Balesetveszélyes tárgyak vannak szanaszét hagyva az egész lovarda területén: eke, nem használt faanyag, raklapok, a traktor boronálója, fémek, stb.

-A pályák tényleg "össze vannak tákolva", deszkák állnak ki a kerítésből, a pálya széle tele van mindenféle nem használt akadállyal (amivel alapból nem lenne gond, ha maga a pálya nem lenne kicsi) és szeméttel.

-Rendetlenség van. Szanaszét hagyott kobakok a homokban, vizespalackok eldobálva itt-ott, stb.

-A nyerges nincs megfelelően takarítva, őskosz mindenhol, az állatok bejárnak és az ürüléket sem takarítják el utánuk.


De hogy ne csak a rosszról essen szó, itt van pár pozitívum:


-A tereplehetőségek tényleg nagyon jók.

-A bértartás olcsó, arányos.

-A boxok igényesek.

-Nem tudom, hogy van-e lehetőség egyéni etetésre, de ahogy láttam egy ló sincs rosszul tartva, mindig volt előttük széna.


Én végül nem hoztam ide a lovam, mert nekem fontos az ápolt környezet, de el lehet lenni egyébként, sok ember jár oda.

2021. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok, akik mostanaban jarnak itt esetleg:) 2014ben még lehet, hogy rossz volt a lovarda, nemtudom. De most mar tenyleg nagyon jo, szval hogyha vki oda szeretne menni lovagolni, akkor szerintem nyugodtan. A lovak jóltápláltak, az edzők iszonyújófejek, a hangulat családias. Csak ajanlani tudom.
2021. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!