Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Menjek át másik lovardába? De...

Menjek át másik lovardába? De hogy?

Figyelt kérdés
Jàrok egy lovardàba ahol az oktató nagyon rossz. Nem figyeli hogy mit csinàlok, volt hogy elment magànak kàvèt venni óra közben, másokkal beszèlgetett, stb.. Nagyon sok dologra egyedül kellett ràjönnöm. Ha a lovardàban maradnèk de màsik oktatónàl akkor megharagudna a mostani (baràtnőmnèl volt rà pèlda). Viszont ha màsik lovardàba mennèk az jò lenne, viszont mivel a belvàrosban lakom, csak 1 lovardàt tudok megközelìteni egyedül. (Anya nem nagyon vinne ki kocsival). Mivel a többi lovarda ( ami olcsòbb is ès az oktatàs is jobb az a vàros szèlèn van ès busz se jàr arra kibiciklizni meg nem tudnèk mert erőm nem lenne utàna lovagolni) Heti 1 alkalommal jàrnèk szòval anya ki tudna vinni dehàt az üzemanyag is pènzbe kerül. Elnèzèst a buta szövegèrt telefonon írtam mindezt.
2014. okt. 23. 21:35
 1/10 KGabi0000 ***** válasza:
Oda menj ahol többet tanulsz vagy szólj az oktatódnak,hogy neked ez igy nem jó,mert nem tanulsz semmit sem.Én is váltottam lovardát,ugyanezért mint Te,mert nem tanultam semmit.Váltsd lovardát,ahol többet tanulsz,mert ez igy nem jó semmire.
2014. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen legszívesebben màr règ megtettem volna, a lovarda màr meg is van. Megközelíteni meg csak autóval lehetne, ès nem tudom hogy egyàltalàn anyukàm beleegyezne-e :/
2014. okt. 23. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni az oktatóval, hogy vagy rendes edzést tart, vagy elmész máshoz. Ezek után vagy elkezd dolgozni veled, vagy egy szava nem lehet hozzád, ha elmész. Ha nem tudod ezt így az arcába mondani, vagy a hely sem az igazi, mindenképpen járj máshova. Én azt mondom, inkább járj hetente, két hetente egy rendes edzőhöz, minthogy ellötyögj heti többször, üléshibákkal, edző nélkül. Sokszor váltottam már lovardát, pont e miatt, nem volt könnyű, váltás után mindig át kell szokni a másik helyre, kiderül rengeteg hibád. De megéri, hidd el. :)
2014. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen.:)
2014. okt. 24. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem először próbálj ki ott helyben másik oktatót, ha van, hogy elkerüld a sértődést szólj a mostani oktatódnak, hogy szeretnéd kipróbálni másnál is az edzést, hogy milyen.


aztán pedig ha mégis a másik lovardába mennél, ott még mindig alakulhat úgy, hogy megoldható a kijutás, ha pl hamar összebarátkozol valakivel, akit hordanak ki a szülei kocsival és kivisznek téged is. valahogy mások is kijutnak oda!


de ha a kijutás ilyen problémás, akkor először mindenképpen másik edzővel próbálkoznék ugyanott.

2014. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj privátban, ha Budapest környékén van a lovarda, lehet, hogy tudok ajánlani több jót a környéken, ahova tömegközlekedéssel is el lehet jutni :)
2014. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"kibiciklizni meg nem tudnèk mert erőm nem lenne utàna lovagolni"- Ezen jót nevettem. :) Megkérdezhetem mégis hol laksz?:D

Mert azért egy normális kondiban lévő (nem fitt) embernek is illene egy akár Debrecen méretű várost áttudni biciklizni...

A kérdésre egyszerű a válasz, le kell ülni megbeszélni anyukáddal és az oktatóval. Ha nem tudtok megegyezni, akkor irány másik helyre. Elhiszem, hogy az üzemanyag probléma lehet, de ha itt nem tanulsz minek fizetni érte?:)

2014. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnàlom nem Budapesten lakom de azèrt köszönöm:) Azt mondjuk nem èrtem, hogy anya mièrt nem vinne ki autóval csak annyit mondott, hogy ő nem visz ki. Osztàlytàrsamnak ott van lova, de vele nem vagyok valami jó viszonyban.
2014. okt. 24. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj abban a lovardában másik oktatóhoz. Megsértődik, és akkor mi van? Egyedül neked lenne okod megsértődni, amiért ennyire nem foglalkozik veled. Meg mégis miért sértődne meg? Nehogy azt hidd, hogy ő nem tudja, milyen tapló, hogy másokkal pofázik meg nem is foglalkozik veled, csak nem érdekli, mert úgy van vele, hogy így is fizetsz, akkor minek erőltesse meg magát. És még ő sértődne meg? Én még a képébe is röhögnék, ha még neki állna feljebb.
2014. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igaz.:) Köszönöm szèpen!:) Màr megbeszèltem anyàval egy olcsóbb helyet, ahol az oktatàs is jobb. (Osztàlytàrsam oda jàr ès néztem màr meg óràjàt)
2014. okt. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!