Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Polár fáslit lovagláshoz...

Polár fáslit lovagláshoz lehet használni? Vagy inkább munkafásli?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 07:55
 1/6 anonim válasza:
inkább a munkafásli
2014. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkafásli alátéttel.
2014. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Munkafásli, de inkább ínvédő. Ha rosszul teszed fel a fáslit, óriási bajt csinálhatsz.
2014. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ínvédő! de ha mindenképpen a kettő közül, akkor inkább mára munkafásli
2014. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkához munka, vagy kombinált fásli a jó. Én kombináltat használok az érzékeny lábú lovamhoz, mert egy polár réteg fölé megy a rugalmas, és én ezt találom a legjobbnak. Rengetegszer látok polárral dolgozni lovakat, akiket hozzáértő szerelt, de én kicsit értelmetlennek tartom..
2014. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából az elasztikus rész sem tart ám szinte semmit, hiszen egy ló lábáról beszélünk, tonnákat tart meg mozgás közben, ha az ina ki akar jönni, kijön, szóval szerintem az elasztikus résznek akkora jelentősége nincs, mint ahogy az a közvéleményben él. De legalább kicsit meg lehet feszíteni az anyagot, biztosabban fennmarad a fásli is, az alátét is, kis ütésektől, összedörzsölésektől ez is véd, habár nyilván nem annyit, mint az ínvédő.
2014. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!