Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardaváltás jó ötlet?

Lovardaváltás jó ötlet?

Figyelt kérdés
Most egy egész jó lovardába járok, de nem szeretem annyira. Már még csak a közösség sem a legkedvezőbb nekem, úgy érzem. Nem értem, hogy az oktatóm oktatás közben miért beszélget másokkal? Miért nem ránk (lovasokra) figyel? Akadnak még egyéb gondjaim ezzel a lovardával. A régi lovardámba tervezem a visszautat, de nem tudom jó ötlet-e. Oda nagyon kevesen járnak lovagolni, mert egy erdészetről van szó, ahol egyéb más állatok is vannak. Az oktató nő egy nem kedves mogorva ember, de az ottani lovak nagyon kedvesek és szépek. A hely is nagyon kedvező, és lovardához méltó. És igen, van legelő, körkarám stb.! Szerintetek furcsa lenne újra visszaállítani oda 1 év után? Ugyanolyan szeretettel fogadnának?
2014. nov. 9. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel fizetsz és a pénzből élnek,biztosan nem fognak rossz szemmel nézni rád azért,mert visszamész.
2014. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké... Köszi a választ!
2014. nov. 9. 18:10
 3/6 anonim válasza:
Sztem egy kisebb közösségben családiasabb lehet, a légkör, de mindenképpen az edző döntsön. És nem a jelleme fontos,hanem a kommunikációja a lovakkal, veled, a lovastudása és lovasoktatótudása. Ez döntsön. De az is kérdés, hogy mikor aérgit otthagytad, hogyan tetted azt?! Korrekten, kulturáltan vagy estleg nem is szóltál csak otthagytad...stb. Biztos nem küldenek el,de lehet h azért annyira mégsem fogadnak szívesen, de reméljük... Ha pedig a közösség sem olyan jó, akkor válts, persze, de ha csak a lányokkal(,fiúkkal) van csak gond, akkor lehet h ez csak időleges, és ismét jóban leszel velük.
2014. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Két különböző válasz. Talán a 2. válaszoló többet mondd... Köszönöm a válaszokat! =)
2014. nov. 10. 20:09
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én is ebbe a helyzetbe vagyok mint te, hogy a lovarda ahova jàrok szeretem is meg nem is, mert az oktató nem figyel ràm kellőképpen, sőt abba a fél óràban amikor lovaglok bent sincs. :/ szinte semmit sem tanulunk, àm az ottani lovakat nagyon szeretem, főleg az egyik pacit aki a kedvencem. Miatta sem akarom otthagyni a lovardàt. Pedig a màsik lovarda ahova menni akartam, ott van a régi oktatóm akit nagyon szerettem, tőle tanultam mindent, de sajna messzebb van mint ahova most jàrok, így én is maradok a megszokottnàl. Hàt igazàból nem írtam nagy megoldàst neked, de megosztottam tapasztalatomat, vagyis sosem könnyű vàlasztani, mert igy vagy úgy jól is meg rosszul is jàrsz.
2014. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Így is nagy segítség!
2014. nov. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!