Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágta kapaszkodás nélkül?

Vágta kapaszkodás nélkül?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el vàgtàzni,(voltizshevederen volt az első) a màsodik vàgta nyeregben lesz. Szorítottam, sarkam le volt nyomva, derekammal követtem a ló mozgàsàt de fèlek kapaszkodàs nèlkül vàgtàzni. Mit tegyek?:s
2014. nov. 10. 18:51
 1/5 KGabi0000 ***** válasza:
Először mindenképp fogd meg a nyeregkápát és szerintem szólj az edződnek,hogy futószáron szeretnél,mert tartasz tőle.
2014. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne aggódj par alkalommal fogd a kápát de ne legyen a tested kegfeszülve mert akkor kezdesz pattogni. Kicsit viselkedj ugy mint egy rongynana, csipod, gerinced feneked kovesse a lo mozgasat. Ha ezt elkapod utana lassan elengedheted a kápát. Sok sikert :-)
2014. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) 1. Vàlaszoló: Mèg futószàron vagyok, köszönöm!:)
2014. nov. 10. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A tanügetésbe ha belejössz, elvileg könyebb lesz úgy vágtázni. Szerintem nem, de barátnőm most tanul lovagolni, ő mindig ezt mondja.
2014. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tanügetni tudok:) majd megpròbàlom következő óràn elengedni a nyerget. Egyszer úgy is el kell engednem:D akkor mièrt ne most?
2014. nov. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!