Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha a ló orrába fújunk, akkor...

Ha a ló orrába fújunk, akkor könnyebben elfogad/ bízik bennünk?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam egy lovas filmet", amiben az argentín lovasokról volt szó, és ők ezt teszik, minden lovukkal.
2014. nov. 28. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem, szerintem ennek semmi értelme. Nem lehet valami kellemes érzés neki, minek büntetnénk ok nélkül? Csak a rossz élménnyel kapcsolna össze.
2014. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
61%
jóéééééééééég :DD
2014. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát jó. : D
2014. nov. 28. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam azzal játszani, hogy belefújok az orrlyukába. Fogalmam sincs, mire jó csak vicces, ahogy fülelni kezd, ledermed, és lassan dugja oda az orrát a számhoz, mintha legalábbis mágnesként vonzanám :D Aztán fúj vissza nagyokat.


Ha rossz élmény lenne neki, gondolom felkapná a fejét, és otthagyna a búsba. De hogy ettől jobban bízna bennem? Azt kétlem. :)

2014. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi?

Nem!

Max lefejel mert nem igazán fogja értékelni hogy az orrába fújkálsz.

A lovak akkor szokták egymásnak nyomni az orrukat,finoman egymást szimatolgatva,mikor még ismeretlenek egymásnak,többek közt ezzel döntik el hogy barát-e vagy ellenség a "másik oldal".

2014. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Alapesetben ha ló lennél ez a bevett ismerkedési mód, emberként nyilván nem így fog reagálni, de azt mindesetre fel tudja mérni, hogy nem támadó a szándékod, illetve mindkét féltől követel némi bizalmat. Nagyságrendekkel értelmesebb módszer, mintha odatartod a kezed, amivel mit is csináljon? (egyébként zat is megszakgolja, csak egyben bizlamatlanságra utal, hogy távol maradsz tőle, míg tőle elvárod hoyg odatolja a képét, mivel tényleg bizalmatlanság is).
2014. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már hát engem leprüszkölt :D
2014. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elvileg jót jelent, ha biccent egyet a fején és "leprüszköl", mert ez azt jelenti, hogy elfogadott :) Legalábbis nekem egy sokat megélt lovász bácsi azt mondta, ha odamegyek egy lóhoz a legelőn, megszagol, majd biccent és prüszköl egyet, akkor azzal a lóval földön már tuti, hogy semmi problémám nem lesz.
2014. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2014. dec. 1. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:
CSILLÁMPÓNI!
2014. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!