Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálta ezt a lovam?...

Miért csinálta ezt a lovam? (Ágaskodás)

Figyelt kérdés
A karámban elkezdett utánam jönni akármerre mentem.. aztán megálltam..ő is megállt és elkezdett fel-le bólogatni a fejével aztán ágaskodott.. ez most agresszív reakció volt vagy én értelmeztem félre?

2014. dec. 11. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ló enyhén oldalról ívben támad. Ez vagy játék, esetleg egy hirtelen mozdulattal megrémítetted.
2014. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..nem nagyon volt hirtelen mozdulat.. és ilyet még sosem csinált.. egyébként angol telivér a fajtája szóval nem egy nyugodt természetű ló.
2014. dec. 11. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Játszott. De ez nagyon nem jó játék, ezek szerint lónak néz, rangsorban alatta állónak. Másként nem csinálná.

Az, hogy megy utánad, rendben van, de rád nem ágaskodhat, eszébe se juthat ilyen.

2014. dec. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!