Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány féle Stübben nyergek van?

Hány féle Stübben nyergek van?

Figyelt kérdés
Valaki leírná vagy belinkelné nekem h hol tudom megnézni az összes stübben nyereg nevét?

2014. dec. 14. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A főkérdést rohadtul nem magyarul tetted fel.
2014. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem tudom hol van ilyen lista, iszonyú sok féle van, hiszen folyamatosan jönnek újak és szűnnek meg régiek. arról nem is beszélve, hogy vannak típusok, amiből van díjlovas, díjlovas-univerzális, ugró-univerzális és ugró is, de van olyan, amiből csak díjlovas, vagy csak ugró van.


szóval nem tudom, hogy fellelhető-e olyan lista, amin a valaha volt összes típus ott van és a maiak is.


az, hogy újonnan milyeneket lehet venni az a stübben oldalán megtalálható.


itt vannak az ugró típusok:

[link]


a díjlovas:

[link]


univerzális:

[link]



izlandi nyergek:

[link]


polo nyergek:

[link]


gyerek nyergek:

[link]



de ezeknél sokkal, de sokkal több típus van, amit már rég nem gyártanak, de még tök jól használható


(pl az én kedvencem a stübbenek közül az imperator, már régesrég nem gyártják)

2014. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kétlem, hogy van olyan lista (habár a gyártó honlapján igazán lehetne egy történelmi áttekintés).

Ha egy adott nyereg típusát keresed, akkor nem tudok jobbat ajánlani annál, minthogy rákeresen angolul, németül és a képek közöt talán megtalálod.

2014. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es: Rohadtul nem ez volt a főkérdés :D elírtam na bumm!

2-es és 3-mas köszönöm a válaszokat! :)

2014. dec. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!