Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen gyógynövényeket ajánlot...

Milyen gyógynövényeket ajánlotok télre lovaknak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Egészséges lónak nem kell gyógynövény.
2014. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el Marton Zsófia: Lóherba című könyvét. Minden ilyen jellegű kérdésedre választ kapsz.

Nekem meg van erdemes megvenni, mert nagyon jó.

2014. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a ló pont az az állat, aminek garantáltan jót tesz mindenféle ...ságot keverni a kajájába.
2014. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem ...ságot... gyógynövényt...benne van a nevében...GYÓGY
2014. dec. 20. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ha kicsit köhögni kezd, akkor reszelt tormát adok neki, illetve a fokhagyma az mindig jó, mert immunerősítő :)
2014. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, hogy SEMMIT! Ha felborul a bélflórája, egyből bekólikál, aztán sétálgathatsz vele egész éjjel, amíg megérkezik a doki. Nem gyerekjáték a takarmányozás!
2014. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A fokhagymát hallottam már :D köszi a válaszokat :)
2014. dec. 21. 12:54
 8/8 anonim válasza:

a semmi az azért túlzás, de olykor a legjobb gyógyító szer!

telje mértékben egyet értek, hogy ezt az egyensúlyt nem szabad felborítani, de vannak olyan amik ezt az egyensúlyt csak megerősítik!

Én csak és kizárólag állatorvos ajánlásával, kifejezetten lónak ajánlott készítményeket adok a sajátomnak egy teljes körű vizsgálat után. (Rendszeresen veszek részt hosszú versenyeken és nekem megéri az árát.) Nyilván erre nincs mindenkinek szüksége, de azt semmiféle képen ne ajánlom, hogy csak úgy ilyent meg olyant összekeverj, aminek az összetevői lehet hogy a te lovad esetében elég rosszul hathatnak.

2015. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!