Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért ilyen a színe?

Miért ilyen a színe?

Figyelt kérdés

[link]


Ez valami betegség, vagy az volt, vagy fel volt törve, vagy eleve így született vajon?


2014. dec. 21. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
öreg és am szerintem normális
2014. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem öreg..!

Kisbéri félvér.. ha tiszta vérű akkor nem lehetségesek ezek a jegyek tehát lehet valamilyen gombás fertőzés pl.. ha nem papiros, vizsgás (és ez a valószínűbb!!) akkor mivel félvér a felmenői között megtalálhatóak lehettek ezek a jegyek..

Tehát azért ilyen a színe mert:

-genetika

-betegség 'maradványa'


De ha komolyan érdekel a ló a legegyszerűbb az eladót kérdezni.

2014. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gombás fertőzésből maradhatott vissza, mert elég valószínűtlenek ezek a foltok. Nem feltörés.

Ha szürkén lenne, lehetne Tetrarch spots, de az elég ritka, ez meg ugyeegy sárga. Ásványianyag-hiánnyal kapcsolatban is olvastam már foltosodásról. Azt nem tartom valószínűnek, hogy így született.

A kiscsajt a hátán meg szájba kéne verni.

2014. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű a tartási körülmény. Kapásból megakadt a zsemem, hogy kantár alatt kötőfék, ráadásul oltári nagy és a cigányoknál szebbet látni. A kantár se csúcs, a lány szájtépésről ne is beszélv, a ló láthatóan nem nagyon dolgozik stb. Ebből ítélve én is valami szövődményre gondolnék. Az biztos, hogy szegénynek nem volt jó élete.
2014. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegény ló... :( Kilátszik a bordája is... A gyereket nem is minősítem. Egyébként valószínű, hogy valami bőrfertőzésből maradt vissza.
2014. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Off: de b@sszus szegeny lo a kiscsaj a szarat se normalisan fogja es beledol a szerencsetlen lo szajaba a 40kg-ával akkor bizros hogy az behajlitja neki a nyakat. A kotofeker rajta hagyni raadasul ilyen nagyot es elcsuszva...


De szerintem is valami gombas megbetedeges nyoma

2014. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a lovat hirdetik facen is lovascsoportban. Ott azt írta a tulaj, hogy a foltokkal együtt született. Hogy ez tényleg igaz-e azt egy ilyen távoli kép alapján nem lehet megmondani.
2014. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3. képen bal oldalon azért befigyel a koponya...
2014. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!