Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Billenős kengyel?

Billenős kengyel?

Figyelt kérdés
Most vettem új nyereget, és hozzá olyan kengyelt kaptam, aminek billen a talprésze. Tud nekem infot adni erről a típusú kengyelről? Én nem találtam róla semmit, hátha itt tud segíteni valaki. Ilyenek érdekelnének hogy mire szolgál ez( sarkamat jóval könnyebb lenyomni benne, gondokom ez is célja), árban kb hol helyezkedik el?

#kengyel #billenős kengyel #csuklós kengyel
2014. dec. 22. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A kengyelgumi ferde a kengyelben. Van többféle variáció, ami hátrafelé billen, vagy ami oldalirányban ferde. A helyes lábtartás elősegítésére szolgál. Az ára nem igazán tér el a sima kengyelgumik árától. Ha rákeresel a Google-ban, hogy "ferde kengyelgumi" akkor sok lovas webáruháznál megtalálod a terméket.
2014. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, ez nem olyan. ennek maga a talprésze billen, nem a kengyelgumi. mindjárt megpróbálok képet csatolni.
2014. dec. 23. 17:47
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] tessék, remélem látszik valamennyire. ha nem, akkor holnap csinálok jobb képet.
2014. dec. 23. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt írják, hogy ez egy biztonsági funkció, gondolom esésnél a kengyel talprésze kifordul a lábaddal együtt. Egy árat találtam, használtam 2000-ért kínálják, szóval árban ugyan ott van, mint a többi.
2014. dec. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!