Kezdőoldal » Állatok » Lovak » így lehetne lovam?

így lehetne lovam?

Figyelt kérdés
sok a pénzünk. a közelben lévő telek a miénk. építettünk istállót és a legelő sem probléma. havi 1.000.000 ft-ban részesülünk. most 6.000.000 ft-unk van. takarmányunk is van. felszerelések stb... lehetne lovat tartani?
2014. dec. 26. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. De kettőt tarts minimum, mert lovat egyedül nem tartunk.
2014. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy sok a pénzetek, érteni sem ártana hozzá.
2014. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értek. mindig én nyergelek a lovardába! köszi a válaszokat!
2014. dec. 26. 23:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok tolakodó lenni de hány éves vagy? Mert ha kisebb és anyudat és apudat nem érdekli a ló az úgy nem jó! Mert egy 12 éves kislánynak sok egy ló szerintem! Persze ha nagyobb vagy akkor nincs gond! Ez egy tanács volt!
2014. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy 12 éves nem feltétlenül túl fiatal egy lóhoz, csak az a kérdés, hogy mennyire elhivatott. Mondjuk a kérdés szerintem kamu, mert ha már építettek istállót, ahogy írta, akkor azt nyilván nem dísznek építették, vagyis fölösleges a kérdés. Szóval szerintem kamu és mivel annyira gyerekes, hogy kamu kérdéseket tesz föl, így ha nem 12 éves hanem 15, akkor se való neki ló.

Egyébként a hatéves lányom zokszó nélkül segít ellátni a lovakat, akkor is leápolja a póniját, ha aznap nem lovagol rajta, etet, itat, beszalmáz, stb. Rá pár év múlva gond nélkül fogom rábízni akár az összes lovat. Ez nem kor, hanem érettség és rátermettség kérdése.

2014. dec. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És a lovat csak nyergelni kell??
2014. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: képzeld nem! egyébként anyáék is imádják a lovakat. anya amikor gyerek volt tartott lovat.... ők is tudnak lovagolni és gondozni meg minden!
2014. dec. 27. 10:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 12 éves is simán képes jól foglalkozni az állattal, lóval. Annak idején (én lovardába jártam le rendszeresen, nem csak lovagoltam) és ott sokan voltunk gyerekek, nem egy 9-12 év közötti kis lány nagyon jól, szakszerűen bánt a lovakkal. Tudtak almozni (etetés, itatásba besegítettek), lovat leápolni, észrevették a kólika gyanúsokat is, szerszámoztak, kocsiba fogtak, szóval ez tényleg nem korfüggő, hanem a ló szeretetéről, megszállottságról szól. :)
2014. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hmm, egy igazi lovas nem jelenti ki, hogy mindent tud és ért a lovakhoz. Még egy világ élvonalbeli versenyző sem...A kérdés pedig szerintem is kamu. Ennyire sötét nem lehet senki. Minek a több milliós istálló, felszerelések, takarmány (akkor van tároló is), felszerelések, stb....Ha nincs ló?!
2014. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!