Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért ezek az emberek kerültek...

Miért ezek az emberek kerültek be a Talent Programba?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a Talent Program leírását, és már az is megvan, hogy kik kerültek bele. Szerintetek miért ők?

#program #díjugratás #díjugrató szakág
2015. jan. 6. 02:21
1 2
 1/11 Ryuuzaki ***** válasza:
0%
Mi az a Talent Program?
2015. jan. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őket. Te igen? Ezért vagy felháborodva? Vagy nem vagy? Gondolom, megfeletek a feltételeknek.
2015. jan. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1.Nem voltak tavaly

2.bennük látták a legnagyobb lehetőséget

2015. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A Talent Programot a díjugrató szakág hírdette meg, tehetséges fiatalokat szednek össze, edzéseket tartanak nekik, stb. A véleményekre voltam kíváncsi, én raknék ki is, meg be is embereket. Tavaly nem volt, ez most kezdődött.
2015. jan. 6. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Mint a lovassport más területén is ,itt is a lovés érvényesül, ha nem tehetséges de bankautomata akkor is bekerülhet.vagy jó eséllyel sok a csókos is ,azok alapból bekerülnek,persze meg van a kis esély arra is ,hogy tényleg jól lovagolnak és azért vannak bent.
2015. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy aki jelentkezett, mindenki bekerült, sőt, a keret azt hiszem 28 fő/ korosztály volt, amit nem is sikerült megtölteni. Nyilván sok minden közre játszik, hogy miért ők, ők jelentkeztek, ők feletek meg a feltételeknek, biztosan van persze olyan is, akinek elég vastag a pénztárcája, olyan is, akinek elég hosszú a nyelve, de őszintén, a mai világban mi nem így működik? Biztosan vannak még tehetségek, akik nemkerültek be a programba, gondolom nem is egy, de ők akkor nyilván nem jelentkeztek valamilyen oknál fogva, vagy csak szimplán nem érdekli a program. Azért hajrá azoknak, akik bekerültek, remélem a program sikeres lesz és országunk újra híres lehet a lovas tehetségeiről!
2015. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vettek föl mindenkit, a keret pedig korosztályonként 10 volt, csak nagyon sokan jelentkeztek, így végül többen is bekerültek. De szerintetek miért ők? A gyerekeket annyira nem ismerem, engem a kettes (az idősebb korosztály) csoportról érdekelnének vélemények..
2015. jan. 6. 17:52
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Én azt nem értem, hogy miért ezt a réteget kell támogatni. Aki 10-11 évesen 110-es pályán lovagol, nem hiszem hogy rá van szorulva anyagi támogatásra, edzőtáborokra (talán jó a saját edzője, ha bekerült a programba). Nyilván nekik is jól jön a segítség, de vannak fiatal kezdő lovasok akiken többet segítene. Persze, az is érthető, hogy nem támogatnak olyan új versenyzőket, akik talán egy versenyév után abbahagyják a lovaglást.

Amúgy volt a talent programra jelentkezőknek válogató verseny. Gondolom valami stílusverseny szerű.

2015. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mókusfelmászottafára válasza:
Én a fiatalabb korosztalyt ismerem (13-14) mivel én is abba tartozom. Szerencsere a nagyja tenyleg olyan aki megérdemli, de van akinek meg a nevet sem hallottam!En nem is jelentkeztem mert eleg szr évem volt es ha nem vagy benne 100/90x az elso 6-ban akkor mar szinte eselytelen a bekerules:)
2015. jan. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Azert Ők mert bennük látták meg a lehetőséget...és mindegyikőjük nagyon jó lovas...

És a Talent egy lehetőség nekik arra, hogy még jobbak legyenek...Talent nélkül nem hiszem, hogy mindegyik lovasnak lehetősége lenne ilyen edzőkkel dolgozni...

2015. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!