Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez jó kengyel?...

Szerintetek ez jó kengyel? (link a leirásban)

Figyelt kérdés

[link]

Mek a jobb a Sprenger vagy ez? [link] ?


2015. jan. 21. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne látni, milyen az illesztése, de mivel fém jónak tűnik.
2015. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A két link ugyanazt a kengyelt hozza be.


Amúgy nemrégen Sprenger Bow Balance kengyelt rendeltem. Imádom... teljesen más érzést nyújt, mint amilyeneket ezelőtt próbáltam (és az elég sok volt). Nagyon puha érzés, de nagy biztonságot nyújt. Főleg ugrások fölött érzem, hogy könnyebben beletámaszkodok, ami elég fontos ezen a magasságon. Én csak ajánlani tudom. Igaz, amit belinkeltél, az a 4 systemes, arról nem tudok nyilatkozni.

2015. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja bocs ez a másik link: [link]
2015. jan. 21. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
ezek a kengyelek már maguktól lovagolnak? vagy mit tudnak? mi a különbség a felső 50 ezres és az utóbb linkelt 15 ezres kengyel között?
2015. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt szeretném én is tudni..még a jobb?
2015. jan. 21. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utóbbi elég gagyi! nem hajlik olyan jól mint a Sprenger.

Nekem ilyen kengyelem van és sokáig lovagoltam műanyagban is.

[link]


Mivel nagyon hozzászoktam ehhez, ezért a vas ill nehezebb kengyelek már kényelmetlenek számomra. Viszont ebben soha nem fájt még a térdem! Ezt is merem ajánlani térdfájósoknak!

2015. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!