Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora a kereslet a lovastera...

Mekkora a kereslet a lovasterapeutákra? Mennyit keresnek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs túlkínálat állásokból, de képzett terapeuta is kevés van, szóval nyitott a piac. Én amikor csináltam (néhány éve)2200Ft-os órabérben nyomtam, de vállalkozóként, ebből még ugye adóztam. Nem saját lóval dolgoztam, hanem az intézet, ahol dolgoztam, tartott saját terápiás lovat.
2015. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igény lenne rá, de sokan inkább feketén csinálják olcsóbban. Vagy ha meg hivatalos, azt az összeget nem szívesen fizetik ki az emberek. Épp elég gond van egy sérült gyerekkel és sokan nem teszik/tehetik meg, hogy havi x ezer Ft-ot még egyébre kiadjanak. Felénk legalábbis ez a jellemző.

Sokan jöttek már hozzám is, hogy nem e lehetne. De egyrészt nem terapeuta lovaim vannak, másrészt, ha pénzt fogadok el érte még meg is ütöm a bokám...

2015. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!