Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nyitnek egy olyan boltot...

Ha nyitnek egy olyan boltot ahol kulonfele kutyaruhakat arulnek volna ra kereslet?

Figyelt kérdés
Rengeteg jo otletem van,tobb kutyaruhat terveztem mar sajat kutyaimnak es ismerosoknek Van egy ismerosom aki varja oket. Szeretnek egy ilyen uzletet nyitni de nem tudom mennyire erne meg.
2014. szept. 10. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem már sajnos túlkínálat van a kutyás termékek tekintetében.

Már nincs hely, ahol tápok kefék samponok pórázok mellett ne lenne kutyaruha kínálat is. Gondolom attól is függ, hogy hol nyitnád. De ha specko kutyaruhára specializálódnál, szerintem nem érné meg.

2014. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előbb kéne piackutatást végezned, aztán üzletet nyitni.

A magam részéről a keresletet megsaccolni sem tudom, ugyanis nem mindegy, nagyvárosban vagy fatornyos faluban élsz-e.

Hozzávetőleges üzleti tervet feltétlen készíts nyitás előtt, ugyanis nem mindegy, hogy pl. bérled a helyiséget, vagy a garázsodban nyitnál.

Meg kell saccolnod, mennyi idő alatt futna ki vállalkozásod nullszaldósra.

2014. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jövedelem kiegészítésnek jó, ha nem nyitsz üzletet, de kizárólag ebből nem tudnál megélni.
2014. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!