Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti szoktatok ilyen nagy hóban...

Ti szoktatok ilyen nagy hóban lovagolni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Hát, attól függ. Ha fagy van nem szabad lovagolni meg ha sár, nem jó ha elcsúsztok. Ha pedig, puha, tiszta, nem tocsogós a hó, és biztonságos , én elszoktam menni. Igaz, mi (a lovammal) régóta együtt vagyunk, összeszoktunk, és a testünk eggyé válik, mikor rajta ülök. Vigyázni kell. Egyébként nálunk nincs nagyjó és én elmentem loagolni, most értem haza...4 órát voltam Lepkével, most terepeztünk.

Ha bármi kérdésed van írj.:)

2015. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen nagy az "ilyen nagy", de szoktam, igen. Ismert terepen, friss hóban, ésszel. Letaposott, jeges hóban értelemszerűen nem.
2015. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted abban a 0 centiben ami mostanában van?
2015. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk például 20 centi hó esett,nálatok úgy látszik nem.Valószínű a kérdezőnél is eshetett,ha ilyet kérdezett.Itt egész délután szakadt,hatalmas pelyhekben.
2015. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert felénk sajna csak az eső esik november óta egy két nap kivételével folyvást...:(

Egyébként igen. Ismerős terepen szívesen, de azért ott is ésszel.

2015. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálunk tegnap esett vagy 15 cm. De mára latyak lett belőle vagy beletaposódott az útba, ugyhogy nem tudok sajnos menni.
2015. jan. 31. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

a latyak igen kényelmetlen tud lenni. Sajnos nekünk is az lett :/ de én megyek, szerencsére van vedettünk :)

2015. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagy sárban és nagy hóban is kimegyek terepezni. 20-30 cm semmi. Sárban meg általában lépek, ügetek, de ha nem vészes, akkor vágtázok is.
2015. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!