Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovastorna (Voltige) Szentendr...

BíborHorse kérdése:

Lovastorna (Voltige) Szentendrén, vagy környékén?

Figyelt kérdés

Szentendrén, vagy Szentendréhez közel tudtok mondani olyan egyesületeket, lovardákat, melyekben lovastornát oktatnak?

(Lehetőleg, ha tudtok, írjatok véleményt is; próbáltátok-e már az adott helyen, és ha igen, jól oktatnak-e, kedvesek-e, jó-e a környezet, stb.)

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. febr. 1. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Tahitótfalu és kisoroszi között van nagyobb lovarda vagy Tahiba a Bodor Major.Nem értek hozzá de gondolom a felszereltebb helyeken van ilyen speciális oktatás.Telefonszámuknak nézz utána és kérdezd meg.Pannónia telepen a hévmegállónál a mezőn is van egy de ez elég szegényes itt csak lovaglás van.Énis szentendrei vagyok és itt a környékben nem tudok olyan helyet ahol ilyen komolyabb oktatás van(úgyértem nem sima lovaglás)de sok sikert:)
2015. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bodor Majorban van voltige, de ha komolyabban szeretnél vele foglalkozni, akkor érdemesebb bejárni Pestre, a Nemzeti Lovardába, vagy a Pasarétibe, ők versenyeznek is elég komolyan.
2015. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Pesten találtam helyeket, de nem tudom, hogy megérni-e bejárni, első sorban hobbiként tanulnám, még nem tudom, hogy szeretnék-e majd versenyezni.

A Bodor Majorról hallottam, ám erről a helyről elég sok negatív kritikát hallottam, főleg a lovakkal való bánásmódról, ami úgy hiszem, a legfontosabb tényező.

Hallottam egy Voltizs-lehetőségről Dunabogdányban, a Stampok lovarda és szabadidőparkban. Erről tud valaki valamit, vagy van valakinek tapasztalata?

2015. febr. 3. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan az volt a voltizs edző Bogdányban, mint aki most van a Bodor Majorban. Ő rendesen bánik a lovakkal, hogy a többiek, hogy azt nem tudom.
2015. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom h azóta voltál-e, de a bodor bezárt miután pont az az edző elment aki a voltizst is tanította. nagyon jó szakember és jól bánik a lovakkal, ismeri a tellington módszert is. kicsit szétszórt de én szerettem. horribilis áron oktatott egyébként...
2017. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!