Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mennyi év után kezdtetek...

Ti mennyi év után kezdtetek el versenyezni? Most hány éve lovagoltok?

Figyelt kérdés

Galopp

Ügető

Díjugratás

Díjlovaglás

Military

Western

Lovastorna



2012. febr. 14. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak most, idén kezdem el a versenyzést díjugratásban, eddig nem nagyon érdekelt a verseny, csak az, hogy jól tudjak lovagolni. 10 éve lovagolok, kisebb nagyobb kihagyásokkal. De szerintem felesleges is elkapkodni...
2012. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én Díjugrató vagyok a papíron de egyetlen versenyen se voltam még. Én lovagolni jobban szeretek mint versenyezni. Versenyezni más sportban szoktam ami csak az én érdemem de lehet egyszer elindulok díjugróban. Ja amúgy 6 éve lovagolok! :)
2012. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mailerdeamon ***** válasza:
Kb. 12 évet lovagoltam, de nem versenyzek. Majd ha lesz saját lovam díjlovaglásra, akkor fogok.
2012. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 8 éve lovagolok, és múlt hónapan lett meg a rajtengedélyvizygám díjugratásból. Versenyen még ezen kívül nem voltam. Péndának nem engem kell nézni, mert nekem a "sima" lovagláson kívül a díjugratás az életem. :P
2012. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 15. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Májusban meygek rajtengedélyre. 8éve lovagolok, nem volt saját lovam. novemberben kaptam, ezért most tudok csak menni, viszont edzőm lovával szép nagy (b2-b3)-as pályákat mentem:)
2012. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 éve lovaglok 4 éve versenyzek
2012. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én 4 éve lovagolok most áprilisban megyek rajyengedélyire(díjugratás)!!
2012. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 11 éve lovagolok, és 5 éve versenyzem díjugratásban. Idén leszek 17 éves.
2012. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretek lovagoléni de a versenyzésben nem igen vagyok érdekelt én ezt a "lovam" miatt csinálom de amikor versenyeztem 4.es voltam westernbe és 4.dik lettem :))9 de ez már mingyárt a hatodik évem vége lesz amit kisebb , nagyobb szünetekkel teljesítettem ja és másfél hóap kimaradt egy csukló törés miatt amit angolban szenvedtem ezért ellenzem az angolt.
2012. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!