Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bizalom kialakítása lóval,...

Bizalom kialakítása lóval, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Elsősorban földi munkára gondolok.

Például csatlakozás.



2015. febr. 7. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Hát olvass utána a neten vagy valahol, de lehet hogy a legjobb pl elmenni egy ilyen Monty Roberts instruktorhoz( ha jól értettem ezt a féle módszert akarod elsajátítani) mert ott ugye mondják mit hogy csinálj, de ez valóban kicsit sokba kerül és nem tudom mennyire éri meg.
2015. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%

Monty Roberts nek van egy magyarorszagi tanítványa. Hozza menjetek el órákat venni. Keress ra a google-on biztos megtalálod.


de amit lehet vele tenni az a parelli 7 jatek ha beutod a youtube-Ba akar angolul is hogy patelli 7 Games. Akkor nagyon sokat fog kihozni.

meg van a sundiszno jatek is. Azt ismered?

próbálok linkelni egy jo parelli idomutast a youtubrol.😊

2015. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

[link]


foleg az elejét nezd. A lábak felemelését. Mind a négyet emeld fel elolrol es oldalrol is

2015. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%

[link]


na itt van par. Ez meg csak kettő a 7bol.

de USD be a youtube-Ba hogy parelli 7 játék. Vagy parell seven Games.

2015. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

MR-nek 4 magyar instruktora van, de mindegy...:)

Egyébként egy kurzus totális lehúzás és parasztvakítás. Magán órákat venni viszont megéri.

Ilyenekbe egyébként nem érdemes belemenni úgy, hogy nem tudod mit csinálsz, mit figyelj a lovon, hogy reagálj, stb. Csak összezavarod jó eséllyel.

2015. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Először is: bánj vele tisztességesen, lovasemberhez méltón. Etesd, itasd, tartsd tisztán, lovagold helyesen. Ha ez megvan, meglesz a bizalom is. De hidd el, ha elkezded agyament módon zavarászni egy körkarámban csatlakozás címszó alatt, nem javul a kapcsolatotok, hanem romlik. Parasztvakítás az egész, az instruktorok meg csak jól meggazdagodnak a sok hülyén.

Voltak nekünk olyan lovastanáraink, akiket az egész világ elismer (Örkénytábor), de nekünk nem az ő tudásuk kell, hanem képesek vagyunk milliókat elszórni azért, hogy valaki Amerikából kábítson minket.Csodás. Ja, hogy az állítólatos MR instruktorok meg Parelli baromság oktatók módszere egyszerű és a sok elvakított hülye még azt is gondolja, hogy működik (elég megnézni a hét játékot, minden valamirevaló lovas sírva röhög, hogy ezt bárki beveszi), Némethy, Endrődy meg a többiek módszere viszont komoly tudást és egy életen át való gyakorlást, munkát jelent? Bocsi. A valamit valamiért elv itt is működik! Senki nem lesz olimpiai bajnok egyetlen sportágban sem anélkül, hogy egy életet áldozna a munkára, akkor miért gondolja bárki, hogy abban a sportágban, ahol az emberen kívül még egy lovat is rá kell venni az együttműködésre, olyan szinten, hogy még a gondolat is közös legyen, az majd hókuszpókuszra egy hétvége alatt eredményeket hoz??????

2015. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Előző vagyok: nézzétek meg egy előadását Göblyös Istvánnak. Ő rengeteget dolgozik földről, DE az örkényi lovastanárok munkássága után!!!!!!
2015. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Én támogatom a csatlakozást ! csatlakozni kell minden egészséges gondolkodású lovasemberhez ,aki eteti,itatja,tiszteletbe tartja lova életét ,megfelelően bánik vele és akkor a ló is bízni fog ,mindenféle boszorkányűzés meg faxparelli7baromság nélkül is. Megyek én is csatlakozom !
2015. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

A parelli 7 játék iszonyatosan sokat segít. De csak akkor ha előzményként kedves vagy a lóval es jol bansz vele(nem,elkenyezteted, es cirogatod) es a cszltlakozas is jo. De én a patellit tobre tartom,na meg a jo banas módot. De nagyon sokat legyél vele az a fő.

akar aut is csinálhatod hogy nyáron vagy tavasszal a délutáni órákban mikor mar nincs 30 fok akkor kimész vele egy dus fuvu legelőre mellette setalva es ott legelteted. Igy is tok sokat vagy vele . Vagy csak apolgasd , vagy nezd ahogy legel a lehlgelon.

2015. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Tokeletes otlet kezdonek azt ajanlani hogy a neten latott videobol tanuljon mg mindent. Grat! Mar bocs de ha ertene ehhez a bizalom dologhoz akkor nem kerdezne. Masreszt meg ha csak ugy isten neveben kezdni el magatol egy ujabb elrontott lo ami elobb uton vagon kot ki. Remek,sot csodas.

Ha tenyleg akarod menj oda aki ert is hozza hagyj ott neki vagyonokat es akkor talan te is lehetsz bizalom epito. Csak ugy megsugom annyi penzbol meg az alatt az ido alatt ameg szaladgalsz meg szurkalod a lovat eg repabottal ertemetlenul megtanulhatnal normalisan lovagolni. Te penzed oda koltod ahova akarod mindenesetre ezzel nem fogsz sokra jutni. Probalkoztam vele egy idoben de kapcsoltam nem eri meg es ha aldozok a lovazasra akkor legyen gyumolcse. Te dontesed ez csak egy jo tanacs 😉

2015. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!