Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet ilyen munkát vállalni...

Lehet ilyen munkát vállalni lovardában?

Figyelt kérdés
14 éves múltam, és nagyon szeretem a lovakat. Tudok lovagolni is, lovam is van. Nyáron lehet olyat csinálni, hogy egy lovardában dolgozok (lovat ápolok, boxot takarítok, stb)? Vagy ezt is csak 16 éves kortól lehet?

2015. febr. 10. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 14 múltam. Szerintem,igen lehet biztos nagyon örülnék majd neki hogy segitessz. Penzt nem hiszem hogy kapni fogsz érte mert az a lovarda szempontjából bunteny hogy pénzért dolgoztatnak egy 14 eves lányt... De azt szerintem meg tudod veluk beszélni hogyha takaritssz boxot es etetsz meg ápolsz akkor egy ottani edzőtől a lovassal órákat vegyetek ingyen pl egy hét takaritasert meg etetesert 2 ora ingyen edzés.. Vagy nem tudom mennyi, milyen felállásban...

de ezt szerintem meg fogják engedni. Munkat 110% hogy tudsz majd vállalni az egyik lovardában.

2015. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van saját lovad, gondolom, hogy nem a lelovaglós konstrukcióban gondolkodsz... pénzt pedig csak 16 éves kor fölött adhatnak. Mondjuk a lovardások elég bevállalósak az illegális dolgokban... de ezt azért valószínűleg nem fogják bevállalni, mert azt mindenki láthassa, aki nem vak, hogy egy 14 éves kislány tologassa a trágyás talyigát, és esetleg emiatt egyik-másik vendég fölháborodna...
2015. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És 14 évesen szarlapátolásra vágysz? Nincs akadálya,nekik még meg is éri,van kit kihasználni.ez nem olyan,hogy foglalkozol a lovakkal, rabszolga lennél egy milliomos baromnak.
2015. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!