Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka! 15 éves vagyok és...

Diákmunka! 15 éves vagyok és csak pont nyár után leszek 16, de szeretnék munkát vállalni lovardában. Pénzért vagy ha az nagyon nem jön össze, lovaglásért! Van rá esély? Hogyan? Van valami weblap, ami összegyűjti őket?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hivatalos nyárimelot nrm kapsz...


a lovardák nem keresnek szövetkezeteket, ugyhogy fogod magad bemész a lovardába és ràkérdezel....

2014. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre kb semmi esély nincs.


A diákmunka amúgy sem arról szól hogy te válogatsz hogy mit szeretnél csinálni, hanem örülsz ha egyáltalán találsz munkát. Tényleg nem keresnek a lovardák diákmunkaerőt. Persze meg próbálhatod azt is amit az előző mondott, de nem valószínű hogy foglalkoznának veled. Eleve az akkor fekete munka lenne, plussz miért bíznának meg egy tök ismeretlen gyerekben...

2014. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ahova én járok lovagolni,ott nem is diákmunka van,hanem elmész oda,megkérdezed hogy segíthetsz-e vagy ha nagyon "jóban" vagy a lovakkal kapsz egy lovat és azt kell gondoznod!Vagy kiviszed legelni..Vagy csak ott vagy nézed hogy hogy lovagolnak és amikor azt mondják hogy "akkor vidd ki ezt a lovat legelni" akkor fogod magad és szépen kiviszed!De nem pénzért...Max lovaglásért.Vagy csak úgy segítségből
2014. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De! Lehet! Nekem összejött!:D Egy farmon dolgoztam, ahol előtte nyaraltunk családdal és felajánlották. Nem bírja/bírta (főleg főszezonban)a lovászlány és felajánlotta, hogy ott lakhatok, ehetek és napi egy órát lovagolhatok karámban, vagy kettőt terepen,ha nincsenek túlterhelve a lovak. De ennek fejében mindenféle dolgot kellett csinálnom. Konkrétan 13 órában,de ez nem ilyen kötött dolog, tehát egyáltalán nem volt'terror' ha akartam pihenhettem, én szthattam be az időmet, ha nem jött össze aznap egy feladatmennyiség nem volt baj. Majd holnap. Ők értették, hogy emberből vagyok! Nagyon jól éreztem magam, bár összesen csak 2 hétig voltam, de az is nagy élmény volt! Úgyhogy hajrá, amit nagyon szeretnél, össze fog jönni, én sem 'hittem' ebben, de így van. Tapasztalatból mondhatom:)
2014. szept. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!