Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lószakértők! Mennyit érhet ez...

Lószakértők! Mennyit érhet ez a ló körülbelül? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Örököltem egy lovat a nagypapámtól.Bajban vagyok, mert fogalmam sincs, mit csináljak vele.Lovagolni nem tudok, nem szeretném megtartani, mindenképpen el szeretném adni.Csak ott a bibi, hogy fogalmam sincs, mennyit érhet.3 éves, nagyon szép kanca, és jó felmenőkkel is rendelkezik, de sajnos nagyon problémás.Foglalkozva egyáltalán nem volt vele, tehát még teljesen nyers, ráadásul elég vad is.Mégsem szeretném odaajándékozni senkinek....Szerintetek mennyiért lehetne eladni, hogy ne legyen csak úgy elkótyavetyélve?
2015. febr. 11. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Rakd fel a Lovasok.hu-ra a hirdetést! De előbb regisztràlj,csak utána tudod felrakni! Milyen színű? Nem tudom ez a származásától is függ,hogy mennyit ér. Azt tudod milyen fajta? Ja és ha felteszed mindenképpen írd oda,hogy problémás ló és csak hozzáértőknek! És mindenképpen tegyél fel róla képet,mert soha nem fogod eladni!
2015. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Tudom,hogy ezek nem vmi jó fotók, de pillanatnyilag csak ez van.Hannoveri mén az apja, az anyja meg mezőhegyesi kanca.

2015. febr. 11. 19:50
 3/24 A kérdező kommentje:
Engem igazából csak az ár érdekelne, hogy körülbelül mégis mennyit érhet.
2015. febr. 11. 19:50
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj ki egy szakembert aki felbecsüli az értékét. Egy nagyon-nagyon elnagyolt becsléssel olyan 3-400.000 mondanék így ennyi alapján, bár az hogy problémás eléggé rontja az esélyeket. Amúgy meg mit értesz az alatt hogy problémás? Csak nyers vagy felrúgja azt aki közeledni mer hozzá? Ha lovasok.hu-ra rakod fel akkor a lehető legtöbb adatmezőt töltsd ki, rakj fel több képet is, lehetőleg olyat is amin a lábai is látszódnak.
2015. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Keress a környékeden egy valódi lovast (értsd: nem annyi az össz tudása, hogy nem esik le a lóról :) ), aki élőben is megtudja nézni és kérj tőle egy reális árat.

Eléggé pang a piac, ráadásul még holt szezon is van túl sokat nem igen nyersz egy nyers csikón.

A származás egy dolog. Hiába van jó származása, ha rossz géneket örökölt és a büdös életbe nem lesz "több" hobbilónál.

Ha dobnál fel képet és esetleg leírnád a felmenőit, talán többet mondhatnánk. Mert így 100e-től a csillagos égig nagyjából.

2015. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát azt értem alatta, hogy nem valami barátkozós.konkrétan rúgásra készen áll, ha valaki közelít felé.Egyedül nagypapámat szerette, meg még egy embert, aki foglalkozott vele.Papa imádta ezt a lovat, de túl öreg volt, hogy foglalkozzon vele komolyan, inkább csak nézegette a karámban.:-)
2015. febr. 11. 19:53
 7/24 A kérdező kommentje:
ott van feljebb kép :-)
2015. febr. 11. 19:54
 8/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít a származás. Utána tudsz nézni a szülei nevének (apa, anyai nagyapa)? Ha van útlevele abban benne van.
2015. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mostanában sok hirdetést nézegettem (nem lovasok.hu-n), és szinte az összesben 200-250-300 ezerért kínálták a lovakat. Így ránézésre szép kis kanca, de a nyersesége tényleg lehúzza. A mostani hirdetéseket tekintve én a helyedben max 200-220-ért dobnám fel, vagy várnék vele nyárig, mert nyáron felszöknek az árak, nagyobb a kereslet a lovakra.
2015. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mivel nem képzett és felépítése is átlagos 300 esetleg 400 nál nemigen ér többet. De a 400 is max ha jó a származása,mert ezzel azért még akad meló.
2015. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!