Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik éri meg jobban?

Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik nyereg/szett éri meg a legjobban, ill. Nelyik a legjobb nyereg? Esetleg tudnátok nekem jó nyergeket linkelni (max. 60.000ft-ért vennék vagy többért ha szett) ? Köszönöm!

Linkek:



2015. febr. 13. 20:19
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi a linkek lenaradtak:

1. [link]

2. [link]

3. [link]


Köszönöm!

2015. febr. 13. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Még rájuk nézni is rossz. Ha ragaszkodsz az újhoz, akkor Daslö, ha nem, akkor meg szánj rá egy kis időt, mert hatvanért már egész tűrhető használt nyergeket lehet kapni.
2015. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És ez milyen?

[link]

2015. febr. 14. 08:12
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagy ez? Ez is Daslö ahogy az előző.

[link]

2015. febr. 14. 08:15
 5/9 anonim ***** válasza:

szrok ezek is, de még mindig jobb, mint amit előtte linkeltél.


egyszerűen egy jó nyereghez a nyersanyag többe kerül, mint 40-60.000 ft, tehát csak silány minőség lehet. ezek olyanok, hogy a váz papírból van, nem vicc, mint egy ngyon vastag karton, de az nagyon hamar el szokott törni, a bőr meg a lehető legócskább, a varrások mentén mint egy perforáció elszakad.


emellett ezek a nyergek általában megtévesztően kényelmesek a lovas számára! :)


a legtöbbre rá szokták írni, hogy csak 50 kg alatt, mert a váz egyszerűen egy felnőtt ember súlyát se bírja el normál használat mellett...


de ha nekünk nem hiszel, kérdezz meg egy nyergest, miket látott, amikor szétszedte ezeket a "pakisztáni" nyergeket (mert hogy ott készülnek).


a daslö full műanyag, ami nyilván olcsóbb, mint a bőr, meg a fa, fa a flexi váz... szerintem jelen esetben vakok közt a félszemű ez a daslö nyereg, szóval a számomra elfogadható minőségtől bőven elmarad, de a felsoroltak közül kiemelkedik.

2015. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mármint olcsóbb egy sima műanyag váz és szintetikus huzat kombináció, mint a fa váz - bőr, vagy flexi váz - bőr kombó.
2015. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60.000 bol lehetetlen UJ nyerget kapnoli ami jo ha tenyleg a 60. Max akkor keresgélj használt nyergek között.
2015. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor megvettük a lovam,én,a hülye fejemmel megvettem a 2. szettet...

1,5 éve van meg,már elkezdett kopni(nem vészesen),de a varrásai rendben vannak,nem szakadt el,sem a kantár,sem a nyereg.A szárat és a hevedert kifejezetten szeretem,sőt a kantárját is,de a nyeregről és az alátétről nem tudok sok jót mondani.

Max. annyit,hogy a nyereg kényelmes,viszont 6-7 óra után már nyomja a hátsód mint az atom,repedezni nekem még nem repedezik,csak jobb oldalt hevederhelyen már kissé kidörzsölődött.Számomra egész jó kis nyereg,de a lovamnak már kevésbé.Azóta is egy új,használt nyeregre gyűjtök :D

A nyeregalit szívből utálom.Csináltattam még anno a princehouse-nál egyet,na az tényleg megérte az árát.


Szóval mindenképpen használt nyerget vegyél,jó minőségben,mert meg fogod bánni,ha újat veszel,ennyi pénzért.

Ugyan úgy van,mint az autóknál.

Nem jobban megéri megvenni a 8 éves,eredetileg 10-12 millás kocsit,mint az új 5 millásat ugyanannyiért?

2015. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaf. Kül a nyeregalátétet mundenképpen lecseréltem volna. :)
2015. febr. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!